'Kaluan dy vjet' i biri publikon foton e rrallë me aktorin e ndjerë Guljelm Radoja: S’mund ta besoj që ka ikur

6 Maj 2023, 16:40Kulturë TEMA

 

'Kaluan dy vjet' i biri publikon foton e rrallë me aktorin e

“Është e vështirë pa të . Më duket sikur ka dalë e do të kthehet sërish... Ende nuk pajtohem me idenë se ai ka ikur për të mos u kthyer më...”, tregonte kështu pak javë më parë në një intervistë për Report tv pianisti i njohur Red Radoja, për të atin, aktorin Guljelm Radonë...Dy vjet larg ikjes fizike të aktorit Guljelm Radoja, i biri e kujton përmes një foto të hershme të të dyve. 

“Kaluan dy vjet”, shkruan ai përbri. 

Aktori Guljelm Radoja u nda nga jeta në 5 maj të vitit 2021 për shkak të rëndimit të gjendjes shëndetësore nga Covid-19.

5 Komente

 1. .
  ....

  Aktor dhe njeri mediokër. Ndjesë pastë!

  1. H
   Homer

   Durrsak je ti?

   1. .
    ...

    Kam shkruar si e kam njohur, o Ho(i)m(j)er(ë)!

  2. V
   Viktor

   I paharruar Guljelmi ne filmat qe I shohim perdite Aktor I persosur

   1. K
    Kazan

    Gazetaria ne dite te hallit: ......"foto e rralle"....

    Lini një Përgjigje