FOTO: 23 vite më i ri, Kate Moss kapet "mat" me nipin e legjendës së muzikës

15 Maj 2024, 18:25Lifestyle TEMA

FOTO: 23 vite më i ri, Kate Moss kapet "mat" me nipin e

Kate Moss është fotografuar dorë për dore me Skip Marley, nipin e superyllit të ndjerë Bob Marley, në Turqi. Modelja 50-vjeçare është shfaqur komode me këngëtarIn, I cila është 23 vjet më e vogël.

Skip Marley kishte qenë në Turqi për të performuar në festivalin kulturor Med Bodrum në hotelin Macakizi, një vendpushim që Kate dihet se e frekuentonte.

U raportua se supermodelja britanike ishte aq e entuziazmuar nga performanca e Marley, sa u përpoq të dilte me shpejtësi në skenë, por u bllokua nga siguria.

“Kate vrapoi në skenë pasi e donte shumë”, tha një spektator për Daily Mail. “Ajo u shoqërua jashtë skenës nga sigurimi. Nuk e di nëse ka ndonjë “gjë” (mes çiftit), por ajo është një fanse me siguri. Gjithçka ishte shumë e ëmbël dhe pa konfrontim.’

3 Komente

 1. d
  dsa

  Keto kurvat e "ndershme" nuk lene kar zezaku pa u shkerdhyer, jane bere si ato bucet e rrugeve qe i shkojne pas 20 zagare.

  1. J
   Juli

   Ere DEBIL njerëz janë dhe ata do qinë. IDIOT, KATUNAR, që bën kësoj dallimesh. I Bardhë,i Zi, i Verdhë, i Kuq të gjithë janë NJERËZ. TRAP

  2. P
   Paparazziiii

   I lumte piçka jo po pyesi ne ke do qij.... ca i mungon,leke ka,takat ka... ça keni?

   Lini një Përgjigje