FOTO: Bukuri natyrale dhe forma drithëruese nga modelja e njohur shqiptare

12 Shkurt 2024, 12:31Lifestyle TEMA

FOTO: Bukuri natyrale dhe forma drithëruese nga modelja e njohur shqiptare

Ish-Miss Shqipëria, Kristina Baki vazhdon të ruajë bukurinë e saj natyrale dhe identifikuese.

Bukuroshja së fundmi ka realizuar një fotosesion të "nxehtë" me të brendshme, për të promovuar koleksionin e ri për Shë Valentin.

Ajo ka pozuar vetëm me të brendshme, ku lehtësisht shfaq dhe promovon format e tonifikuara. Kujtojmë se Baki në vitin 2022 u bë nënë e një vajze me emrin Siera.

2 Komente

 1. k
  kurvari autobuzave

  kjo po qe eshte bio jo ato karakurvat e mbushura me botox

  1. C
   Columbo

   Stacioni rozë i krisa çaushit. Ligji i ri që dënon me tre vjet heqje lirie çiftet jo fidel do bëjë që Dua Lipa dhe Princi Leka që i kanë pasion romancat, të ftohen me Shqipërinë.

   Lini një Përgjigje