FOTO: E hipur mbi pemë, boksierja amerikane nuk i lë vend imagjinatës me pozat e fundit

9 Shkurt 2023, 11:39Lifestyle TEMA

FOTO: E hipur mbi pemë, boksierja amerikane nuk i lë vend

Ish-ylli i UFC-së, Paige VanZant, i ka lënë fansat pa fjalë teksa ka pozuar me këmbët e mbështjella rreth një peme dhe me gjoksin e shtrënguar pas degës.

VanZant, ndau foton në Twitter, me mbishkrimin: "Nuk ka më shpërqendrime!" Modelja amerikane pozoi me bikini të vogla ngjyrë ari.

 

 

3 Komente

 1. a
  anti25642654censurë

  nëse keni shumë nevojë për imagjinatë,pra, për ta futur në punë!? shkoni në arabinë saudite a në iran!e lëshojeni pa duar imagjinatën e shkretë!!

  1. T
   Tarzani qi ka humb Xheni

   Aooooooooooooo-ooo-ooooooo o hohhhhhh )))))) ta haj ate Frutin Ekzotik tuj ba vertikalen , pasha Perenin n'mes te Xhungles ,vec m'trego kordinatat se ku ndodhesh ne Xhungl .

   1. b
    boksieret e duan fort ne Pill

    egersishte deri sa ulerimat te pushtojne pyllin

    Lini një Përgjigje