Petrit Vasili konkurron Luizin: I “dashuruar” me Kiarën, fut sherrin në opozitë

9 Shkurt 2023, 09:42Lifestyle TEMA

Petrit Vasili konkurron Luizin: I “dashuruar” me Kiarën, fut

Opozita duket se po e ndjek ethshëm Big Brother Albania.

PD e Berishës ka dale edhe me deklarata zyrtare në mbështetje të Luiz Ejllit.

Por duket se Petrit Vasili iu ka futur sherrin në opozitë.

Kjo, pasi ai ka shfaqur hapur simpatinë për të dashurën e Luizit, modelen Kiara Tito.

Një një koment të një foto të Kiarës, ai e komplimenton atë se është shumë e bukur.

Tani Sali Berisha duhet të marrë masa, para se të ndodhë përplasja e madhe në opozitë për Luizin dhe Kiarën.

Kujtojmë që dje PD u ankua dje publikisht për një konkurrent, i cili, sipas partisë së Sali Berishës, është futur në Big Brother nga Endri Fuga dhe Erion Veliaj për të sulmuar Luiz Ejllin, meqë ky i fundit është mbështetës i Berishës.

11 Komente

 1. A
  Agron

  Ky trapi qe pelqen kjaren e ka zakin se dhe shokut me te ngusht i pelqeu gruan dhe ja mori,shikojeni cfar fytyre te ndyre ka ky te ofendon kur te ben lavderime.

  1. J
   Jari

   Ky Peço Vasili, tip qejfliu se dhe Gruan e parë e ka divorcuar faqeziu Peço, po ky jo se është Manjak po është një " RR/K ", një B/Q, ky me 360 vota u bë Deputet dhe i shkon mëndja për Pilaf, zvarritu Peço se mos kam një çikë ujë të nxehtë e s të përvëlova fare, Jazëk.

   1. P
    Para Lushnja

    Opozita e dashuruar dhe me Kiaren nga Lushnja , naivja e shkrete qe po perdoret si kavie per eksperimente te shemtuara seksuale per te rritur shikueshmerine e BBV2.

    1. V
     Vlora.Vlora

     Kiara eshte kinge shume e qete dhe jo goje shthurur si ato baxhellat e tjera, s do mend qe vasil gomari shikon endra me sy hapur

     1. J
      Jevgu

      Pse modele qenka kjo biondja me sy bojeqielli?

      1. N
       Noci

       Opoziten nuk e dashuron me askush keshtu qe kane filluar t'u shkojne jarget duke pare endrra me big brothera .Shkurt thuhet " ruajna zot mendet e kokes".

       1. Z
        Zina sallaksja gjyqtare ndershme

        Ky Peço Vasili. Eshte kopil e bir kopili Kur del edhe ky si qefli???? Mos mbette burre ne kembe??? Burre leshi. Ama nja 2–3 gra i ka ndare?? Sdi pse.

        1. S
         Skraparliu

         Pecua qe u be deputet mè 260 vota do grua te njome se ato qe ka nuk i dalin se ka leke se familjes i ka bere mutin ky imorali do te vije ne pushtet te na drejtoj ne shqiptaret se kur ishte minister shendetsie i jashtem drejtesie e nderiti beri leke per dashnoret si nuk ka turp po ike o plere ĺere vendin te eci para o funderine.

         1. H
          Hajdeee

          Keta eksitojne njeri-tjetrin se kjo Kiara s’eshte as e bukur, nje vajze normale. Ia vuri syrin Luizi per lojen vet kur hyri dhe e pompoi me komplimenta, ndersa keta eksitohen nga ekrani me pamjen e Kiares dhe zerin e Luisit… hahaaa

          1. A
           Aktivi

           E do shume opozita kete grua ,se eshte nga Lushnja ,dhe dihet se ne Lushnje ka kujtim te bukur ,me preshin qe ja futen Tritan Shehut ,nje nga keta eshte pederi Paloka ,dhe besoj se ky nuk e ka provuar preshin e Lushnjes ,keshtu qe mezi po pret tja fusin si Tritanit ,kot nuk thone qe eshte parti e pederave

           1. A
            Arbërori

            Gazetaria shqiptare si mejhane lagjeje. Artikulli bën fjalë për pëlqimin e një politikani (pak rëndësi ka kush është ky politikan) ndaj një të ashtuquajtur modele (edhe pse është një jevgë shumë e bukur, një modele ka të tjera veçori), ironizohet politikani për komplimentat ndaj kësaj modeleje e nga ana tjetër publikohen 50 foto topless të saja. Tani, artikulli për çfarë flet konkretisht?

            Lini një Përgjigje