FOTOT: Britney Spears provokon me pozat nga shtrati

8 Shkurt 2023, 16:48Lifestyle TEMA

FOTOT: Britney Spears provokon me pozat nga shtrati

Britney Spears duket se nuk i interesojnë komentet negative dhe vazhdon postimet ku shfaqet topless në rrjetet sociale.

Këngëtarja këtë herë ka postuar dy foto, në të cilat shihet e shtrirë në krevat, e veshur vetëm me të brendshme.

“Përshëndetje!!! Unë jam ... këto janë fotot e mia nga Londra,"-shkruan Britney Spears.

Pas 13 vitesh kujdestari nga i ati, Spears refuzon të vendosë më kufizime në jetën e saj dhe poston në llogarinë e saj personale në Instagram çfarëdo që të dojë, sado ekstreme mund t'u duket miqve të saj online.

 

3 Komente

 1. T
  Thanx Brit...

  Damn ,,, kto Lojra ,ne shtrat jane pikeroshte ato qe na duhen ,ne kte acare te jetes . Damn qe jemi kaq larg :P

  1. K
   Ke shume te drejt mi goce

   po kush te kupton thuja . ku ka si loja ne shtrat !

   1. K
    Kur je Vipe e vërtetë

    S'ka faj Britney! Lakuriqësia të çon përpara. Kur ishte në gjimanz ajo jep puthje në këmbim të parave, por thonë që linte edhe pussyn.

    Lini një Përgjigje