FOTO: Selfi provokuese, Wanda Nara nuk përmbahet në Instagram

8 Shkurt 2023, 15:09Lifestyle TEMA

FOTO: Selfi provokuese, Wanda Nara nuk përmbahet në Instagram

Uanda Nara mbetet gjithnjë në qendër të vëmendjes, teksa shfaqet thuajse çdo ditë në kronikat rozë. Modelja argjentinase, pas ndarjes me Mauro Ikardin, tashmë po shijon beqarinë, ndërsa si zakonisht nuk mungojnë as publikimet “hot” në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka provokuar me disa “selfie” seksi, duke nxjerrë në pah format trupore, teksa në plan të parë shihen të pasmet bombastike.

1 Komente

  1. M
    Miss You Wanda ...

    Tema , Feminilet ,Lakuriqesi ,seksi , fatmiresishte ,s'mundet t'i qendroj larg jeten tone dhe kjo o pa qart edhe mbren ne Sanremo (Chiara) nderkohe qe Wanda na qetson ne cdo rast me pranine e saj medieve edhe pse ne s'e kemi kenaqsin per ate " Tach ". C'kuptim do kishte Botab pa ty Madam Wanda !

    Lini një Përgjigje