FOTOT: Me linja perfekte, kush është modelja 19-vjeçare që ka tërhequr vëmendjen e Leonardo DiCaprios

9 Shkurt 2023, 09:59Lifestyle TEMA

FOTOT: Me linja perfekte, kush është modelja 19-vjeçare që

Eden Polani është 19-vjeçarja e cila së fundmi është aluduar për një lidhje me aktorin e mirënjohur dhe të famshëm në të gjithë botën Leonardo di Caprio.

Së fundmi thuhet se modelja ka fshirë llogarinë e saj në rrjete sociale për shak të thashethemeve dhe fotove të publikuara ku ajo shfaqet me Di Caprion në Los Angeles.

Duke parë fotot e 19-vjeçares kuptojmë edhe pse ajo mund të ketë tërhequr vëmendjen e Leonardo Di Caprios.

 

2 Komente

 1. E
  Ernesta

  Aman ore si nuk lodhen zèr njè e lèr dy....

  1. E
   Eno

   Ky njeri duhet te vezhgohet per shkak te marredhenieve te tij me vajza shume me te reja te cilat thjesht i perdor per pak kohe dhe i zevendeson shpesh. Ky thjesht i shfrytezon dhe i hedh kur humb interesin, i perdor femrat si mall konsumi. Fajin e jane tarallaket qe oranojne te behen mjete se ky vete kuptohet qe eshte maskara psiqikisht i semure nga trute

   Lini një Përgjigje