FOTOT: Era Istrefi "ngre temperaturat" në rrjet me pozat me bikini, vë në pah të pasmet

9 Shkurt 2023, 11:08Lifestyle TEMA

FOTOT: Era Istrefi "ngre temperaturat" në rrjet me pozat me

Këngëtarja Era Istrefi njihet si një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar.

Ajo shpesh komentohet për pamjen e saj provokuese.

Së fundi, këngëtarja ka zbuluar se po pushon në vende ekzotike, nga ku nuk mungojnë as fotot seksi.

Era ka pozuar me bikini duke treguar format e saj perfekte dhe duke çmendur kështu ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale.

2 Komente

 1. k
  karderri

  Era si mbaka do me kembet mbyllur

  1. E
   Eli

   She is not fucking blonde. Just a follower copy cat! Dying to look American. Good luck the only place they know you is 3rd world country’s. My advice to you is ; try little harder

   Lini një Përgjigje