FOTO: Era Istrefi tejet e 'nxehtë' në pozat e fundit

27 Nëntor 2023, 15:02Lifestyle TEMA

FOTO: Era Istrefi tejet e 'nxehtë' në pozat e fundit

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi është rikthyer fuqishëm me performanca dhe koncerte të shumta gjatë këtij sezioni.

Artistja edhe mbrëmë ka mbajtur një tjetër mbrëmje muzikore, duke argëtuar fansat e saj me hitet më të njohura.

Por, ajo që  mori vëmendje ishte padyshim edhe veshja e këngëtares, e cila asnjëherë nuk zhgënjen me paraqitjet.

Era dukej tejet provokuese e veshur me reçipeta të zeza plot shkëlqim, me temina të cilat i vareshin mbi barku  e tonifikuar

1 Komente

  1. u
    u peperonchinu

    Buçe 100 karat

    Lini një Përgjigje