VIDEO/FOTO: Modelja ruse tregon format mahnitëse në postimin e fundit në Instgram

27 Nëntor 2023, 12:42Lifestyle TEMA

VIDEO/FOTO: Modelja ruse tregon format mahnitëse në postimin e fundit

Natalie Lee modelja e njohur ruse ka 'thyer' rrjetet sociale me videon e fundit të postuar në Instagram.

Bukuroshja bionde pozoi me bikini ngjyrë portokalli duke treguar format e tonifikuara dhe tatuazhin gjigand në kofshë.

Ajo bëri disa lëvizje të lehta sensuale duke çmendur 7.3 milion fansat e saj.

Me tiparet e saj mahnitëse, nuk është çudi që modelja ruse ka grumbulluar një legjion prej më shumë se 7 milionë ndjekësish në Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Natalie Lee (@natalee.007)

3 Komente

 1. Y
  Ymeri nga Yzberishti

  Eeehhhhh sikur te kishim ca qereste….

  1. J
   Jetoje jeten

   Cojani kete videon Geri Kokalarit, te qetesohet???? se i shkoi jeta tu shpif per dynjane. Shpjegojini qe ka gjera tjera me interesante ne kete dynja edhe per nje kokpala ????️

   1. B
    Bukpjeksi

    Ke frik me e kap, se e thyn.

    Lini një Përgjigje