FOTO: Incident 'hot' për Demi Moore, aktorja e njohur zbulon gjoksin në sfilatën e Saint Laurent

28 Shtator 2023, 19:14Lifestyle TEMA

FOTO: Incident 'hot' për Demi Moore, aktorja e njohur zbulon

Demi Moore pati një incident të vogël me veshjen teksa merrte pjesë në shfaqjen e Saint Laurent Pranverë/Verë 2024 gjatë Javës së Modës në Paris të martën (27 shtator).

Aktorja 60-vjeçare kishte veshur një fustan të zi të tejdukshëm me të brendshme të ngjashme. Moore po pozonte për foto, kur ngriti dorën dhe ekspozoi aksidentalisht gjoksin e saj. Megjithatë, ylli nuk u duk e mërzitur nga aksidenti teksa vazhdoi të buzëqeshte dhe të pozonte para kamerave. Aktorja mbërriti në ngjarjen e mbushur me yje së bashku me Kate Moss.

Java e Modës në Paris është një seri shfaqjesh dizajnerësh që mbahen dy herë në Paris, me ngjarje pranverë/verë dhe vjeshtë/dimër çdo vit.

Datat përcaktohen nga Federata Franceze e Modës dhe shfaqjet mbahen në vende në të gjithë qytetin.

2 Komente

 1. X
  Xhemilja

  Po çti shikosh asaj 60 vjeçe asaj i jane bere si cicat e Bujar Leskaj kur bente mundje me kanatjere.

  1. V
   Vedat lengu

   Edhe dhelpra kur nuk hariti rushin the : nuk e dua , eshte i thart …..o Xhemileeeee mos u mer me keto pune , mos u be ziliqare , ???????????????????????????????? be ndonje pun dhe mos u be lla lla lla , po ske pun te besh ri e kruaj hunden dhe be sacme per gjueti zogjsh ….

  Lini një Përgjigje