FOTO: Ylli i faqes për të rritur u tregon ndjekësve të pasmet bombastike

28 Shtator 2023, 18:09Lifestyle TEMA

FOTO: Ylli i faqes për të rritur u tregon ndjekësve të

Neiva Mara është një prej modeleve më të ndjekura të rrjeteve sociale, e cila vetëm në “Instagram” regjistron rreth 12 milionë fansa.

Prej kohësh ajo është pjesë e portalit me pullë të kuqe, “Onlyfans”, ku poston shpesh foto dhe video intime.

37-vjeçarja që njihet edhe si një nga muzat më seksi të kombëtares braziliane të futbollit, vazhdon të shfaqet më “hot” se kurrë me foto tepër provokuese, të cilat flasin qartë dhe nuk kanë nevojë për shumë koment…

Lini një Përgjigje