FOTO: Me bikini dhe e shtrirë buzë detit, Ivana Knoll rikujton pushimet në mënyrë provokuese

16 Mars 2023, 14:26Lifestyle TEMA

FOTO: Me bikini dhe e shtrirë buzë detit, Ivana Knoll rikujton

Modelja e njohur kroate, e bërë e famshme pas Botërorit të Katarit, e që u cilësua si “tifozja më e nxehtë e Kupës së Botës”, ka postuar një foto të ‘nxehtë’në Instagram.

Ajo e ndau foton për  3.5 milionë ndjekësit e saj dhe reagimet ishin të panumërta dhe të menjëhershme, pasi postimi u pëlqye mbi 186 mijë herë në vetëm njëzetë e katër orë.
Modelja kroate publikoi gjithashtu edhe disa momente nga festa private e disenjatorit Philipp Plein, ku shfaqej provokuese, si gjithmonë.

Knoll fitoi famë gjatë Kupës së Botës në Katar pasi u pa shpeshherë e veshur me veshje provokuese, pavarësisht rregullave të rrepta në vendin mikpritës të Botërorit.

Në fillim të kësaj jave ajo tregoi se ndodhet në Paris me rastin e Javës së modes në Paris.

1 Komente

  1. p
    per trurin siperfaqsore duhet theksuar !

    kroatja knall , eshte sigurishte nji femer seksi , por _seconda per me ,_nuk perben asnji kurjozitet e akoma me pak intetese . Femra me trup seksi ka kudo jeten tone e qe na rrethojne . sot,,, secilit i intereson ajo qe ai dashuron dhe dashuria nuk ka te bej me bythet seksi te nji femre o nastradina, por per Tregun e Seksit

    Lini një Përgjigje