FOTO: Për fushatën e re te Calvin Klein, Kendall Jenner tregohet e guximshme

16 Mars 2023, 11:57Lifestyle TEMA

FOTO: Për fushatën e re te Calvin Klein,  Kendall Jenner tregohet e

Kendall Jenner ka mahnitur fansat si fytyra e re e fushatës më të fundit të të brendshmeve së Calvin Klein.

Supermodelja dukej e pabesueshme teksa u zhvesh për fotosesionin e markës së njohur.

27-vjeçarja mund të shihej topless në foto dhe duke mbuluar gjoksin me duar, ndërsa “goditi” me një vështrim të zjarrtë drejt kamerës.

Llogaria zyrtare e Calvin Klein ndau në Twitter fotot dhe shkroi: "Lëreni të zbrazet. @KendallJenner Calvins ose asgjë."

 

Lini një Përgjigje