FOTO: Prezantuesja radiofonike pozon e zhveshur nga sauna

16 Mars 2023, 11:24Lifestyle TEMA

FOTO: Prezantuesja radiofonike pozon e zhveshur nga sauna

Prezantuesja radiofonike australiane  Abbie Chatfield ka postuar një foto krejtësisht të zhveshur nga sauna.

Ylli së fundmi është akuzuar nga fansat se ka bërë një koment "të papërshtatshëm" për veshjen e Margot Robbie në Oscar.

Megjithatë, ajo i shpërqëndroi fansat me poza mahnitëse, e mbuluar me një peshqir të bardhë, 27-vjeçarja tregoi shumë pjesë të trupit të zhveshur.

Abbie shijoi momente relaksi në sauna,në disa poza kaçurrelat e lagura i binin rreth fytyrës duke inkuadruar tiparet e saj mahnitëse.

2 Komente

 1. O
  O la laaa

  s'ka si brenda saunes lol .qeka my tip . prezantuesja e radios . o amore amore .dove seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeiiiiiiiiiiii ?????????

  1. M
   Mos e beso po deshe, por eshte e vertete.

   Pastaj dalin e thone qe me perdhunoj dhe me shkerdhueu producenti.

   Lini një Përgjigje