FOTO: Kim Kardashian poston selfie të 'nxehta' nga shtrati

15 Mars 2023, 11:32Lifestyle TEMA

FOTO: Kim Kardashian poston selfie të 'nxehta' nga shtrati

Kim Kardashian i ka lënë shumë pak vend imagjinatës duke ndarë një sërë fotosh me 348 milionë ndjekësit e saj në Instagram, në të cilat ajo u zhvesh me bikinit.

Në foton e parë Kim pozoi e shtrirë me bikini ku gjoksi binte më shumë në sy, ndërsa në dy foto e tjera ajo shfaqni trupin e tonifikuar.

Postimi, të cilin Kim shkroi 'Hej', mori 2.9 milionë pëlqime në vetëm tetë orë, me shumë përdorues që shkruanin mendimet e tyre për fotot e 'zjarrta.'

“Kim dukesh kaq e bukur dhe e mrekullueshme si gjithmonë”, shkroi një fans.

Një tjetër komentoi: “Mbretëresha e thyeu sërish internetin!!!”

1 Komente

  1. L
    Love it.ka lezet me ato Buze ,dman seksi

    si Ventuze Oktopodi qe me tu ngjit ,pasha perenein se t'shqiten deri sa ta thithin te gjith ato perlat e fshehura ne bolento

    Lini një Përgjigje