FOTO: Ish miss Albania: Marrëdhënia treshe s’ka qenë për vëmendje, djali do e kuptojë kur të rritet

14 Mars 2023, 18:32Lifestyle TEMA

FOTO: Ish miss Albania: Marrëdhënia treshe s’ka qenë

E ftuar në emisionin “Rreze Dielli” në Report TV me moderatore Androniki Kolka, ishte dhe ish-miss Albania e vitit 2007, Egla Harxhi.

Ajo prej gushtit të vitit të kaluar është zhvendosur për të jetuar në Paris, ku po vazhdon projektet e saj profesionale në fushën e arkitekturës.

”Vendosa së bashku me Aleksandrin që të jetonin në Paris, duke lënë kështu Shqipërinë” e nis rrëfimin Egla.  “Këtu planet e mia profesionale janë zgjeruar dhe po punoj në një studio të madhe arkitekture, ku ndihem e realizuar plotësisht” tha më pas ajo.

Referuar natyrës kontroverse të saj, që u bë shumë e njohur mediatikisht, e pyetur nga moderatoja ajo tha: “Unë nuk kam bërë zhurmë në media për t’a përdorur, pasi famën e kam patur më parë, për më tepër që më kanë ftuar dy herë në Big Brother dhe e kam refuzuar ftesën” tha më pas ish-miss Albania. Më pas Androniki e pyeti për shpjegimin që i ka dhënë të birit, Luxiferit, për historitë e saj publike mediatike në të shkuarën. Egla tha: “Lux është ende i vogël për të kuptuar, por në momentin e përshtatshëm dhe ai do të kuptojë, ne nuk kemi dashur t’i japim asnjë shpjegim për momentin, derisa ai të jetë gati” tha më pas Egla.

Në prill të vitit 2016, Egla takoi partnerin e saj të jetës, fotografin Alexandre de Basseville. Pjesë e marrëdhënies së tyre ishte dhe modelja shqiptare Alesia. Asokohe Egla deklaroi se ata kishin një marrëdhënie treshe. Ky fakt u komentua gjerësisht në media dhe portalet e ndryshme. Në këtë kohë, Egla deklaroi dhe shtatzëninë e saj, duke thënë se fëmijën do ta rriste në një marrëdhënie të tillë.

Por, gjithçka ndryshoi tërësisht me ardhjen në jetë të djalit të saj, Luxifer. Marrëdhënia treshe u prish me largimin e Alesias. Në tetor të 2019-ës, Egla Harxhi deklaroi se marrëdhënia e saj me fotografin Jarl Alexandre de Basseville përfundoi, po ashtu edhe projektet që të dy flisnin të realizonin për Shqipërinë.

Tashmë ajo është rikthyer me babain e fëmijës së saj dhe shprehet se janë mjaft të lumtur. Aktualisht merret me projektet e saj profesionale në arkitekturë dhe jeton në Paris me bashkëshortin dhe djalin.

 

11 Komente

 1. x
  xha Beqo

  Sa kohe qe e kishe ate 'fisnikun" tat aty s'le pensionist ne kembe te rr. Kavajes

  1. S
   Shigjetari

   Do kuptoje qe eshte bir kurve.

   1. P
    Pirdhni se liroheni.

    Projekte me kurva, qe nuk i pranojne as ne bordello se u largojne klientet.

    1. S
     Sigurishte qe s'ka qen i tille

     per vemendje jo por me nji prapavije kreative te degjenrimit te shoqerise ,perdryshe sdo Reklamohej medieve dhe kbajej e fshehte ,si ndodh ne shume raste ne Bote ,qe e provojne e shijojne dhe Heshtin . Mir qe e bet kte Skandal ,por kishit gjetur nji Njeri ,nji Mashkull per te qene jo nji shkerdhate franceze .Debile femra ,qe ai naivitet qe i falni Monstrave te ksaj Bote ,mundet t'ju coje ne Sektin e Charl Manson e perfundonit si ish Gruaja e R.Polanskyt (shtatzane) masakruan nga Kafsha Ch.M qe ky tipi i ngjan jopak . Dhe nqs nuk kishin per Intensione VEMENDJEN _ perse afroni Intervista nga Media etj brockulla prej femrash pa tru !

     1. s
      shqip

      cope mishi me tre vrima

      1. J
       Jimi

       Ja ketij i them "Haber" dhe per te tilla kemi shum nevoj !

       1. A
        Arben

        Dmth lajmi qe po boton Tema ka te beje me treshen! Nuk e kuptoj se cfare jane keto intervista qe nuk jane lajme dhe perse Tema e boton. Kaq shume deshire kane Shqiptaret te degjojne ne Televezione per probleme seksi? Nuk ia kam idene se ne cfare ore eshte ky programi i televizonit por sic duket juve ne Shqiperi u eshte kthyer koka ne organ seksual. Me falni nese ofendoheni por nuk shpjegohet ndryshe kjo marrosje pas temave qe flasin per seksin! Programe dhe intervsta ne cdo ore te dites qe kane edhe seksin pjese e tyre.

        1. P
         Pashai Turk

         Arben keta te tv-ve dhe temes jane bere si hale, ti ke hall se ofendohen. Keta ofendohen po nuk u qive robt e shpise ku i kane, ti ke hall se ofendohen po u fole pak vrazhde. Keta o miku im jane me robqire se ajo robqirja qe ben treshe. Ajo te pakten e ben dhe e thote, jane punet e saj, ndersa keta jane ca legena qe merren me topet dhe gopin e te tjereve. Dava te tredhurish qe thone ah te kisha fatin e kurves qe qihet treshe a katershe.

        2. Q
         Qamil Bolla

         Kjo nusja është me fat se jeton vitet e rinise ne demokraci, kështu që ka mundësi të zgjerohet ne Paris, gjthmone nga ana profesionale doja te thosha. Po të ishte ajo koha tjetër, nga ana profesionale gjithmonë flasim, do zgjerohej e do ja jepte badjava brigadierit te kooperatives ne mes te arres me miser.

         1. a
          anti25642654censurë

          kjo nuk do ta kishte problem tia jepte dhe në lëndinë,brigadjerit,e jo më në misër!!

         2. E
          E njohur

          E bija e mamase....ke intiligjence fenomenale plehre, llumi bashke me princin e Libofshes...

          Lini një Përgjigje