FOTO: Njihuni me "Mbretin Solomon", ka 8 gra, 7 të dashura dhe 107 fëmijë

14 Mars 2023, 17:50Lifestyle TEMA

FOTO: Njihuni me "Mbretin Solomon", ka 8 gra, 7 të dashura dhe

Pasi bëri martesën e tij të parë në vitin 1987, David Zakayo tha se nuk mund të sundohej nga një grua dhe filloi të bënte martesa të reja dhe gjithashtu të kishte marrëdhënie me gra të tjera.

“Sipas mendimit tim, një burrë nuk mund të drejtohet nga një grua e vetme. Truri i njeriut është si një thes i madh misri që duhet të pritet në copa më të vogla për lehtësinë e lëvizjes. Unë kam nevojë për shumë partnere, që të jenë në gjendje të menaxhojnë sasinë e trurit dhe ideve në kokën time. Unë jam shumë i zgjuar për një grua”, tha ai, duke folur për gazetën “Sunday Nation”.

I konsideruar i varfër sipas standardeve të rajonit të tij, Davidi ka një fushë misri gjysmë hektari, si dhe rrit kallam sheqeri. Aktualisht ai ka 8 gra, 7 të dashura dhe 107 fëmijë me të gjitha gratë.

Me gjithë vështirësitë që hasi për të mbajtur familjen, Davidi e krahason veten me Mbretin Solomon, emri i të cilit përmendet në Bibël dhe që ka 700 gra dhe 300 të dashura. David tha se do të vazhdonte të martohej me vajza të reja.

 

5 Komente

 1. S
  Sallomoni eshte Grek i Lashte

  kta jane Greket e Lashte .Lere c'far derdeelisin Bota .

  1. K
   Kokra e misrit

   Bravo, kokra dhe buka e misrit. Si kokër misri e kupton jetën..

   1. B
    Black Jack

    O t’qifsha tket lloj mbreti o toch kari Mero paske qen , sa qejf i keni xaxat

    1. D
     Deda

     Të martohet me një shqiptare e të mos ishkojë mendja për gra të tjera por as për ato që që ka

     1. n
      nashiiiiiiiiii doli Deda ky Aríxhi

      Deda , meqi Ty ,t'ardhka per Sallomin e zi aq keq ,coja motren tate pa brek , me ja knu kongn e xhungles ky palafiku i zi , me u ngop e gjt qetsi .mos me ba ma fmij ,qit ngjajn Ty e s'ka n'Shqipni , lum ajo nan per at'Muni (!) qit ka honger at'Fik te Zi

     Lini një Përgjigje