FOTO: Alkool dhe ‘prapësi’, festa e shfrenuar e grave angleze

15 Mars 2023, 14:01Lifestyle TEMA

FOTO: Alkool dhe ‘prapësi’, festa e shfrenuar e grave angleze

Një ditë që filloi me klas dhe elegancë nuk ka përfunduar e tillë për gratë pjesmarrëse në Festivalin ikonik të Zonjave “Cheltenham”.

Dita e Zonjave në Festivalin Cheltenham i përkushtohet grave të apasionuara pas kuajve, festë e cila fillon me qetësi dhe pa shumë zhurmë, por nuk përfunon në mënyrën më perfekte.

Atmosfera e gëzuar ‘nxehet’ pas alkoolit dhe dehjes duke e kthyer festën të padisiplinuar.

Disa nga këto momente të sjelljeve të këqija, nuk mund të rrinë pa u vëzhguar nga fotografët e etur për moment të tilla.

Imazhet kanë qenë gazmore, të çuditshme dhe spektakolare.

Për më shumë në vijim mund të vrojtoni momentet më të sikletshme të grave dhe vajzave angleze.

3 Komente

 1. d
  dhe burrat Anglez duan ti Kopjojne femrat !

  hahah si i shikon ai . sikur do me e qit edhe ai te pasmet e tija ,me hy ne loje . s'po na e kapin syt , Kryeminsitrin Sorrak dhe ate Minstren Sorrake ,hah ha ha _ tu qit bythet ne Feste ! Ku jane dyshja Sorrake ,apoooooooo mos jan tu bo me njoni tjetrit - ate gje ! Menojn si me fol kec per shqiptaret mbi Gamone ?! Y sa bukur festojne femrat inglize

  1. n
   nuk ngopen kollaj Anglezet lol

   Alkohol -droge dhe seks duan ne cdo rast . shikoje neteve te gushtit rrugeve te majorkes Spanje , ja si kto ktu . shikoje femra angleze t'i ulte intimet dhe kerkonte seks _ me kalimtare te rastit ,nderkohe qe i dashuri ose shoku ,e shoqeronte e zgerdhihej i droguar si qen rrugesh . keshtu lene name kudo shkojne .Stili (Fajn) i jetes Anglezeve per t'u admiruar :P

   1. A
    Arber

    Po Shqiptaret tuaja i keni pare? E bejne edhe haptas edhe fshehur!

    Lini një Përgjigje