FOTO: Modelja amerikane zhvishet e tëra, rrezikon mbylljen e llogarisë në Instagram

15 Mars 2023, 12:24Lifestyle TEMA

FOTO: Modelja amerikane zhvishet e tëra, rrezikon mbylljen e llogarisë

Modelja amerikane Ashley Graham ka mahnitur fansat me fotot e fundit që postoi në Instagram.

Në foton e parë, ylli u shfaq krejtësisht e zhveshur duke i mbuluar pjesët intime me një çantë kremi.

Ajo i kapi flokët dy gërsheta stil francez të tërhequra anash dhe e plotësoi më tej pamjen me një grim të plotë glam.

Fansat u mblodhën menjëherë për të komentuar dhe për të lavdëruar yllin për "të vërtetën" që shfaq çdo here duke treguar defektet trupore.

Ashley Graham  është një modele dhe prezantuese televizive amerikane e njohur për fushatat plot motivim për të gjitha ato vajza dhe gra që kanë komplekse me trupin e tyre.

3 Komente

 1. k
  karderri

  booo bo ! Na veshtiroset pidhin me keto fotot e kesaj lopes

  1. Q
   Qytetar

   Kurse mua ma çpif ti, si nga emri edhe nga cfare ke shkruar! Turp!

  2. a
   anti25642654censurë

   dhe mua më mahniti që nuk jam aspak fan i saj!!ju a jeni të sigurtë që nuk janë dy apo tre modele bashkë,se mu më duket shumë e trashë për të qënë një e vetme!?

   Lini një Përgjigje