FOTO: Me çantë 80 mijë euro, Georgina Rodriguez tregon luksin e shfrenuar brenda avionit privat

21 Shtator 2023, 15:48Lifestyle TEMA

FOTO: Me çantë 80 mijë euro, Georgina Rodriguez tregon luksin e

Georgina Rodriguez ndau për ndjekësit stilin e lakmueshëm të jetës, ndërsa dha një pamje të shkurtër të avionit privat të saj dhe të Cristiano Ronaldos të mërkurën.

Modelja, 29 vjeçe, hyri në Instagram për të ndarë një sërë fotosh në bordin e avionit të tyre ndërsa pozonte në kolltukun prej lëkure.

Në sfondin e fotove të saj shfaqej dukshëm dizanji luksoz i avionit, ndërsa vinte në dukje herë pas here një çantë të verdhë Hérmes Birkin, që kushton përafërsisht 80,000 euro

Mamaja e 6 fëmijëve dukej e pabesueshme me veshjet e ngushta sportive Nike duke treguar se zotëron forma të jashtëzakonshme.

Në një tjetër foto, Georgia shfaqi dekoltenë e saj të bollshme dhe u sigurua që të dukej magjepsëse me aksesorët prej floriri.

2 Komente

 1. t
  tornitori

  you can tell she never had shit in her life ....

  1. i
   i shkreti ronaldo thuj (!)

   kushedi c'i bo Naldit kjo e poshtra .kan fillu me u shqetsu ene tifozat arabistanit ,thon :pash allahin ,s'o mo ai Naldi qe kena njof ne . s'ka me fuqi me bo gol

   Lini një Përgjigje