FOTO: Modelja shqiptare ‘çmend’ tifozët në stadiumin ‘Air Albania’

21 Nëntor 2023, 10:47Lifestyle TEMA

FOTO: Modelja shqiptare ‘çmend’ tifozët në

Xhuliana Nura po merr vëmendje me çdo paraqitje pas daljes nga ‘BBVK’.

Falë energjisë dhe pozitivitetit ka arritur të bëj një numër të madh fansash për vete.

Edhe natën e mbrëmshme u kujdes që të ‘çmend’ të gjithë të pranishmit në stadiumin ‘Air Albania Stadium’.

E veshur me pantallona të ngushta mbas trupit dhe me një bluzë me simbolet e flamurit shqiptar, ,ndërsa vendosi edhe flamurin kuq e zi duke u shprehur krenare që është shqiptare.


“Me plis drejt Berlinit, sepse ty atdhe kem borxh jetën”, ishte përshkrimi i fotografive

10 Komente

 1. t
  totololi

  Per kurva ne dalim kampion bote.

  1. k
   kurvari autobuzave

   buçet kopjojne njera tjetren

   1. E
    Erdogan

    Cfare zanati ka cuca?

    1. J
     Juristi

     Kujdeset per Hajdarin zgjim dhe venje ne gjume

    2. z
     zhigolo

     Kurvat i kemi me bollëk,kemi bile edhe për eksport!

     1. d
      duht me e qi ,me hjek synin e kec

      me kto mburrem na . hah ha ha

     2. d
      duhet qire menjher qe te iki Syri Keq

      cfar prisni akoma moooooooooooreeeeeeeeeeeeee kercejani

      1. X
       XXXL

       Nuk mund te luhet me ndeshje nderkombetare futbolli, se nuk te lene kurvat te shikosh futboll dhe mediat vizive dhe te shkruara shklerdhate qe u bejne reklame.

       1. X
        X

        Ba mbyten jevgat gjithandej.

        1. S
         Salih Vitaku Drenice ItAly

         I Lumte kesaj Misse te Shiptarise kjo ju Jep Vullnet edhe Lojtarve e edhe Tifozave Kuq e Zi Ju Dua Shqipe Gjithmon BashkeZemer

         Lini një Përgjigje