Fotot e shtëpisë së re të influencueses më të njohur në botë të lënë pa frymë

20 Nëntor 2023, 16:45Lifestyle TEMA

Fotot e shtëpisë së re të influencueses më të

Chiara Ferragni përfitoi nga fundjava për një moment relaksi dhe me këtë rast ndau disa foto nga shtëpia e re. Vetëm pak ditë më parë ai tregoi dekorimet gjigante të Krishtlindjeve që bien në sy në pemën e re të Krishtlindjes dhe tani ndau me ndjekësit e tij në Instagram një divan gjigant gri të çelur.

Detaji i vaskës në qendër të dhomës jep atë prekjen që ndërthur traditën dhe inovacionin, por mbi të gjitha ka aromën e luksit shtesë, të asaj kënaqësie që i jep vetes në një hotel me pesë yje gjatë pushimet.

Ata nuk janë shpërngulur ende, siç tregohet nga kutitë e shumta të shpërndara rreth banesës së vjetër, por padyshim që ka filluar të marrë formë. Penthouse në City Life në Milano (në të njëjtën zonë si shtëpia e mëparshme), me një kuzhinë me mermeri të zi, shkallët gjigande spirale prej druri, tarracë të ndritshme, banja personale për çdo fëmijë dhe hapësira gjigante të hapura të ndara nga disa shtylla, do të jetë perfekte. 

 

Lini një Përgjigje