FOTO: Pa të brendshme dhe me bluzë transparente, këngëtarja e famshme tregon më shumë seç duhet

6 Dhjetor 2022, 15:20Lifestyle TEMA

FOTO: Pa të brendshme dhe me bluzë transparente, këngëtarja

Këngëtarja e njohur, Jess Glynne, ka kthyer të gjithë sytë nga vetja teksa kaloi në tapetin e kuq në Chiltern Firehouse për festën e ndarjes së çmimeve britanike të modës.

33-vjeçarja nuk i kishte lënë vend imagjinatës pasi mbante veshur një bluzë transparente. Por edhe pantallonat kishin një prerje të veçantë.

Ndërkohë këngëtarja e njohur kishte zgjedhur që bluzën portokalli të tejdukshme ta vishte pa reçipeta.

Më herët në mbrëmje, ajo kishte mahnitur me një fustan të zi po aq të rrezikshëm me një çarje mbresëlënëse lart kofshëve.

Jess festoi së bashku me një mori fytyrash të tjera të famshme në festën e mbushur me yje, duke përfshirë Amanda Holden dhe Naomi Campbell.

4 Komente

 1. S
  Sara

  po pse jeni kaq injorante xhanem, ka treguar aq sa i duhej dhe sa ka dashur!

  1. k
   karderri

   nxire edhe ti pajdhin me thong Sara ta besh precedent edhe per VI Pussy shqiptare. Ose jo jo lere me mire se mos pataksen njerzit nga ca do shohin

  2. S
   Sa e ekzagjeroni mer yahoo !

   S'ka treguar aspak ashtu si duhet dhe pjeset qe duhet te regoje per te arritur vemendjen e tifozave te formave te omla te trupit femeror . Si guxoni te talleni keshtu me te tilla foto bre !

   1. a
    ashiku

    E cfare ka treguare, dy cicat e varme si veze e surbullt qe sta ngrefin fare

    Lini një Përgjigje