FOTO: “Verë 2023. Gjoks 2009”, moderatorja shqiptare tregon format trupore nga jahti luksoz

30 Maj 2023, 15:04Lifestyle TEMA

FOTO: “Verë 2023. Gjoks 2009”, moderatorja shqiptare tregon

E njohur për format trupore, Megi Pojani nuk heziton t’i vë në pah hiret e saja në rrjetet sociale.

Afro gjysmë milion fansa e ndjekin profilin e bukuroshes në Instagram, ku ajo ndan imazhe të ndryshme nga jeta dhe karriera e saj.

Derisa nuk mungojnë pozat ‘ngacmuese’, moderatorja gjatë të hënës ka vendosur të sjellë disa fotografi dhe video me bikini.

Ajo ka pozuar në një anije, ndërkohë që nuk kanë munguar dhe videot duke u zhytur në det.

Dhe në përshkrimin e këtyre publikimeve nuk ka munguar ana komike e bukuroshes: “Verë 2023. Gjoks 2009”.

7 Komente

 1. s
  sex mashine

  syperr

  1. J
   Jorgo

   po pres te shof ato fotot kur te bejne kaken ke gjoksi..

   1. Q
    QYTETARI

    GJOKS SILIKON KOMPLETTRUP FALLCO JANE BERE SI XHINSET E TREGUT TE ÇAMEVE NA HAPEN BARKUN

    1. ?
     ????????????????????????

     puro BAXHLLE

     1. T
      Thjesht Shqip

      Ndihem teper, teper e keqardhur kur shoh degradimin intelektual, kultural dhe shpitreror ne vendin tone. Ju, te nderuar pseudogazetare qe duhet te jeni promotore te artit dhe vlerave te verteta, promovoni dhe u jepni vemendje antivlerave apo kotesirave te tilla se si pseudovipa apo pseudoartiste ekspozojne me krenari format e fryra me silicon, me bikini minimaliste apo nudo. Ku qendron e bukura, edukativja, inspiruesja ketu?! Ku eshte sherbimi qe i beni vendit tuaj, artit te tij, brezit te ri?! Cfare vlerash transmetoni ju qe duhet te jeni percuesit me te mire te se mires, se bukures dhe te vertetes?! Ju nuk ju ben pershtypje dhe nuk merrni mundimin te shkruani nje fjale e te nderoni suksesin e nje spektakel gjigand elitar, nje VLERE si "Notre Dame de Paris", sjelle per popullin tuaj nga nje kantautor me fame nderkombetare dhe nga nje kengetare brilante si Elhaida Dani, nje DIVE SHQIPTARE, nje bije e denje e ketij vendi. Ju pseudoprofesioniste qe nuk keni lene rast, pa ju eshte dridhur dora dhe pa ju ardhur turp, me dashakeqesi dhe mungese totale etike dhe profesionalizmi, pa shkruar vulgaritete, te paverteta, thashetheme ordinere me mentalitet haxhiqemalist per te hedhur balte e njollosur figuren e saj. Ku jeni ju sot kur kjo ARTISTE SHQIPTARE - DIVE - KRENARI KOMBETARE tund dhe dritheron skenen shqiptare, sjell ART dhe VLERE te vertete per vendin e saj dhe tonin? Asnje fjale?! Nuk eshte ky nje lajm vertet per t'u promovuar, per t'u gezuar, per t'u ndier ju dhe ne thjesht te privilegjuar, te nderuar, krenare?! Nuk ju jep kjo mundesine te ndiheni te permbushur si njerez dhe profesioniste te vertete, ne sherbim te se mires per vendin tuaj dhe jo shpirtshitur tek antivlera e vleres monetare te klikimeve apo vaniteteve te peshtira?! Sepse, cfare shkruani dhe promovoni ju, vetem profesionalizem dhe kontribut per artin dhe kulturen e vendit tuaj nuk eshte. Eshte thjesht TURP! Eshte BATAK! Beni punen e nderuar te gazetarit dhe permbushni misionin tuaj fisnik me dinjitet qe t'i sherbeni sic duhet vendit tuaj dhe qe ne, populli juaj te ndihemi jo te turperuar, por krenare me ate cfare ju perfaqesoni dhe si kontribuoni.

      1. T
       Thjesht Shqip

       Ndihem teper, teper e keqardhur kur shoh degradimin intelektual, kultural dhe shpitreror ne vendin tone. Ju, te nderuar pseudogazetare qe duhet te jeni promotore te artit dhe vlerave te verteta, promovoni dhe u jepni vemendje antivlerave apo kotesirave te tilla se si pseudovipa apo pseudoartiste ekspozojne me krenari format efryra me silicon, me bikini minimaliste apo nudo. Ku qendron e bukura, edukativja, inspiruesja ketu?! Ku eshte sherbimi qe i beni vendit tuaj, artit te tij, brezit te ri?! Cfare vlerash transmetoni ju qe duhet te jeni percuesit me te mire te se mires dhe te vertetes?! Ju nuk ju ben pershtypje dhe nuk merrni mundimin te shkruani nje fjale e te nderoni suksesin e nje spektakel gjigand elitar, nje VLERE si "Notre Dame de Paris", sjelle per popullin tuaj nga nje kantautor me fame nderkombetare dhe nga nje kengetare brilante si Elhaida Dani, nje DIVE SHQIPTARE, nje bije e denje e ketij vendi. Ju pseudoprofesioniste qe nuk keni lene rast, pa ju eshte dridhur dora dhe pa ju ardhur turp, me dashakeqesi dhe mungese totale etike dhe profesionalizmi, pa shkruar vulgaritete, te paverteta, thashetheme ordinere me mentalitet haxhiqemalist per te hedhur balte e njollosur figuren e saj. Ku jeni ju sot kur kjo ARTISTE SHQIPTARE - DIVE - KRENARI KOMBETARE tund dhe dritheron skenen shqiptare, sjell ART dhe VLERE te vertete per vendin e saj dhe tonin? Asnje fjale?! Nuk eshte ky nje lajm vertet per t'u promovuar, per t'u gezuar, per t'u ndier ju dhe ne thjesht te privilegjuar, te nderuar, krenare?! Nuk ju jep kjo mundesine te ndiheni te permbushur si njerez dhe profesioniste te vertete, ne sherbim te se mires per vendin tuaj dhe jo shpirtshitur tek antivlera e vleres monetare te klikimeve apo vaniteteve te peshtira?! Sepse, cfare shkruani dhe promovoni ju, vetem profesionalizem dhe kontribut per artin dhe kulturen e vendit tuaj nuk eshte. Eshte thjesht TURP! Eshte BATAK! Beni punen e nderuar te gazetarit dhe permbushni misionin tuaj me dinjitet qe t'i sherbeni sic duhet vendit tuaj dhe qe ne, populli juaj te ndihemi jo te turperuar, por krenare me ate cfare ju perfaqesoni dhe si kontribuoni.

       1. r
        rald

        Mbeshtes komentin e "Thjesht Shqip"!

        Lini një Përgjigje