FOTO/VIDEO: Influencuesja hidhet në krahët e këngëtarit, video bën xhiron e rrjetit

30 Maj 2023, 12:38Lifestyle TEMA

FOTO/VIDEO: Influencuesja hidhet në krahët e këngëtarit,

Hailey Bieber, tregoi e lumtur format e saj me bikini të kuqe në një video teksa ishte në krahë e bashkëshortit të saj, Justin Bieber.

Çifti i mrekullueshëm i Hollivudit, të cilët janë martuar që nga viti 2018, së fundmi janë nisur për në Londër për të shijuar disa ditë pushimi.

Në një mori videosh argëtuese të ngarkuara në Instagram, çifti i martuar po shkëlqente teksa Justin u filmua topless ndërsa mbante gruan e tij mbi shpinë të zhveshur teksa ecte me shpejtësi nëpër një kopsht të gjelbër.

Në një foto tjetër të publikuar influencuesja shfaqi belin e saj të vogël dhe barkun e sheshtë në një bluzë me vija dhe një fund të shkurtër jeans.

 

Lini një Përgjigje