FOTOT/ "Nusja" e Jozefina Topallit: Unë jam rritur në SHBA, s’e kisha menduar që do lidhesha me një djalë shqiptar

28 Shtator 2022, 11:48Lifestyle TEMA

FOTOT/ "Nusja" e Jozefina Topallit: Unë jam rritur në SHBA,

Cindy Marina dhe djali i Jozefina Topallit, Genard Topalli kanë qenë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar që kur konfirmuan lidhjen e tyre në fillim të vitit. Por, pjesa rreth të cilës ka më shumë kuriozitet është marrëdhënia e moderatores me ish-kryeparlamentaren.

Cindy ishte pasditen e djeshme e ftuar në emisionin “Rudina” ku foli gjerë e gjatë rreth marrëdhënies së saj. Ajo ka treguar se lidhja e tyre po shkon shumë mirë dhe se Genari është shumë mbështetës.

Ndërkohë sa i përket marrëdhënies me ish-kryetaren e Parlamentit, Jozefina Topalli ajo tha se e ka njohur para se të kishte lidhje me Genarin, pasi kishin patur njohje të hershme familjare. Edhe pse ende nuk e quan vjehërr, Cindy tregon se marrëdhënien me mamanë e partnerit të saj e ka shumë të mirë e madje ndihet me fat që e ka njohur.

“Në fakt e kam takuar shumë më parë se të takoja Genarin. Jemi njohur  familjarisht më parë, kështu që kur unë u lidha me Genarin nuk kisha ndonjë siklet ta takoja. Ajo është njeri i mrekullueshëm. Vërtet jam me fat që e njoh”, tha ajo.

Po nëse e mendon në një raport më të afërt nuse – vjehërr, si e shikon veten përballë saj? Për këtë Cindy Marina thotë: 

“Unë akoma jam shumë e re. Nuk kam menduar për këto lloj gjërash, por siç thashë, ajo është e mrekullueshme, nuk mendoj se mund të ndryshojë njeriu. Ajo gjithmonë ka qëndruar njëlloj, siç është, e qeshur dhe shumë e dashur”.

“Në fakt nuk kam menduar kurrë se mund të lidhem me një djalë shqiptar. Jo për ndonjë arsye, por duke qenë se jam rritur andej, nuk kisha shumë shoqëri me njerëz nga Shqipëria, por kur u takova me Genarin… Nuk e di ai ishte i veçantë për mua dhe gjeta atë”, shprehet ajo.

15 Komente

 1. L
  Luiza

  Pse te mos e doje kete yll Jozefina Topalli, qe i kujton deshirat e saj te mbyllura ne sirtar kur ishte e re ...

  1. S
   Shqipe

   Pacavure…

   1. J
    Josefina

    U lidhe per parate dihet I ngjan shume mikeshes tende Floriana Garos se vdisni pas parase qe te dyja!

    1. A
     Ai qe te q' gruan

     Bravo Zhozi!Ku gjete kete kurvlicen?Megjithese thone qe krushqia ngjan 40 vjet perpara se te behet.

     1. A
      Altina

      Nuk kane fustane keto vajza ?!

      1. m
       mos me keqkuptoni thjesht nje opinion

       po ci vecante mavria ai do ngrofet nga pak se si bihet me dore gjithe jeten, po thuaj qe kishe ato leket me shume zero nga mbrapa, prona te shtrenjta e jete qefi me pak fjale, e voli ca kohe nga leket ajo me cice te madhe qe jepte emisionin e sportit tani te erdhi rradha ty....hall i madh spo na martohet dajli jozefina topallit pupu krushqi me jovan bregun mos

       1. s
        sa e mir qi asht

        Zhoziiiiii , mos guxo te abuzosh me nusen e djalit , se i ke duart e gjata tina

        1. m
         mira

         sindi ska nevoje per parate e kerkujt se ka prindet qe skane len gje pa i plotesuar dhe me pak fjale ska nevoj per leket askujt se ka me bollek vete .. hajde sindi shiko jeten e kenaqu

         1. E
          Edi

          O njerz kurva e iniorante ska nevoje per leket e Jozefines sa te kete baben e vet

          1. M
           Maks

           Sa pordh shesin keta shqiptaro amerikanet sikur kan kap qellin me dor dhe amerika sbeka dot pa ta Keta qyqer punojn nga 14 ne dite dhe fryen buthesh kur vine ketej

           1. H
            Hypesi I cmendur

            si ka mundesi qe keta qunat e kurvave marin femra seksi

            1. Z
             ZHELE

             Po mire cfare lajmi eshte se kush eshte nusja e djalit te zheleve. Kujt i plasi sa here do i ndrojne grate do na i prezantoni. Po te jete e mire ska nevoje per reklame. Por kuptohet. Ai qe e ka le ta mbaje ne shtepi.

             1. N
              NDERSHMERIA

              Cfare pune ben kjo qe reklamojne lakuqersine? Fustanet u a ka ngrene burri apo su bejne burrat,?

              1. O
               Operacioni Zjarri

               E mendove sapo more vesh qe mamaja e vete kishte bere leke

               1. F
                Floriana

                Ma ka fytyren si ndonje miush pa pike lezeti Imagjino kur te rritet dhe ca ne moshe si do duket

                Lini një Përgjigje