FOTOT/ “Provokon” balerina e njohur shqiptare: Ku ka si Greqia?

7 Gusht 2022, 17:45Lifestyle TEMA

FOTOT/ “Provokon” balerina e njohur shqiptare: Ku ka si Greqia?

Klaudia Pepa është një ndër balerinat më të njohura shqiptare.

Prej vitesh tashmë ajo jeton në Itali, ndërsa së fundmi ka vendosur që pushimet e verës t’i kalojë në Greqi.

Ajo ka postuar disa foto nga Kreta, duke shprehur dashurinë për vendin grek, pork jo ka sjellë komente të shumta të ndjekësve të saj, të cilët e kanë pyetur se pse nuk pushon në Shqipëri.

 

23 Komente

 1. T
  Tironci

  Mir je aty gjej noj grek dhe shko shkerdheu atje pergjithmon , se shqiperia nuk ka nevoj per femra si puna jote .

  1. J
   Juli

   Po shyqyr që të ka shqipëria ty o Tyryfyk prej "malcie" Dorianin që e ke shok të ngushtë futi një të martume se ajo e ka për vete dhe bën ctë dojë.

   1. m
    malcori

    Po malcine nga e gjete o i uruar? Apo ndjehesh i zgjuar kur e sposton injorancen tende tek te tjeret. Historikisht e keqja e ketij vendi ka ardhur nga te “ zgjuarit “ e qyteteve dhe jo nga malcoret

    1. J
     Juli

     O malcori ,e kam futur në thonjëza orrtijjj

   2. M
    Matrapiku

    Heheheeee bre Turk-Arnauta kompleksik, shprehjen "ri shtrember dhe fol drejt" duhet shkruhet me shkronja te medha ne qender te Tiranes, qe te shikoj pak hair ky vend. [email protected] Talenti Klaudja Pepa qe eshte e zhveshur nga te tilla komleksitete thote vetem te verteta. [email protected] Vetem ne Arnautistan dhe ne ..-Stanet e tjera mesjetare degjohen kaq shume shprehjet absurde dhe kontraverse "Historian Patriot, Doktoresh patriote, Gazetar Patriot, Pushime Patriote ..." [email protected] Pepa vazhdo e lumtur pushimet ne Helladen e bekuar dhe leri Arnautat e pa ngopur te vriten me skafe, te vriten per karikusa, per 1 shezllon, per 1 vend parkimi, per "pse me pe", per kurva dhe drog ... [email protected] Leri mjeranet ne llucen e Golemit dhe shijo 1. Μπάλος, Χανιά, Κρήτη 2. Ναυάγιο, Ζάκυνθος 3. Τρυπητή ή Γάλα, Κουφονήσια 4. Σαρακήνικο, Μήλος 5. Βοϊδοκοιλιά, Μεσσηνία 6. Γκιόλα, Θάσος 7. Καβουρότρυπες, Χαλκιδική 8. Elafonisin, 9. Porto Kacikin, 10. Μύρτος, Κεφαλονιά [email protected] Eshte fatkeqesi qe nuk e kuptojn qe zhvillimin dhe begatin e nje vendi e sjell vetem e VERTETA, konkurenca e ndershme dhe puna.

    1. B
     Benidorm

     Po shyqyr qe shkojn kto baxhellat tona tju mbajn me buk, se ju 300 evroshat , jeni vetem per ouzo dhe kastravec, sidomos kastravec.

   3. H
    Hahahaha

    Kujt po i "rruhet" se cfare pelqen kjo....a thua se ka fol....Madonna apo Beyonce....vari kkkk

    1. J
     Juli

     O hahatralala, i ke ushqy lopët sot. Po atë dhin e vogël a e ke qi nai cik !!!????

     1. b
      bulkthi

      po te fliste Beyonce do te te interesonte ? ? ? . je ti me vari kkkk

     2. P
      Piskuriqi

      Leshohuni tani o qafira Se u vonuat shume

      1. T
       Tosi

       Mirë e the o piskuriq. Grarë e qafirave me siguri vijnë era shëllirë

      2. E
       Erl

       Po mirë e kanë, duhet t'iu merrte mendimin njerëzve se ku duhej të shkonte, në mos ata duhet të vendosnin se ku ishte më mirë për ta që kjo vajza të bënte pushimet.

       1. Q
        Qeveri leshi

        Nuk i do trapi e ca duan keta tani...kerkojn llogari edhe ca hengre...popull i pandreqshem ..Nuk ben dot njeriu ca i zemra se te hidhen..

        1. J
         Juli

         Eeee Elafonisi është një vënd SHUMË SHUMË I BUKUR. Shikoni në google fotografiat.

         1. J
          Julitaca

          Mos je Juli nga Vrina ty,,thuaj te verteten,,vurkaret “grek “ qe skane dale jashte greqise thone (graqia eshte si Bahamas ????????)

          1. J
           Juli

           Elafonisi ja kalon o Koqe kanari

         2. A
          Atena

          Greqia është më e bukur se Maldivet.

          1. L
           Labi

           E pelqen gjithe Perendimi bregdetin grek...e cka keni ju?!apo...

           1. T
            Taulant

            Kur je me pushime cdo vend te duket i bukur.

            1. J
             Janulla

             U hudhen gretet ne sulm , po ju çpatet janullen dhe greqin nuk ja u shau njeri o kokrrat e gabelve , veshet i mbajn neper gazeta bythen e kan len tek efendikoj njerez pa byth e shtyll kurrizore , ju genjen mendja kujtoni se greku kur urreni vendin tuaj ju do me shum , o kokrrat e fshatarve ngopen zorren dhe shajn vendin e prinderve te tyre pisa pa atdhe .

             1. T
              Titi

              Fain e ka gazetari qe nepermjet ketij artikulli i ben rreklame te fshehte "greqise se dashur".

              1. E
               EMIGRANTI

               ''MOS U BEJ TRADHETARE SE PASTAJ DO PENDOHESH ''. REMEMBER THIS ;BASHKATDHETERET E TU DHE VENDI JOT MISHIN MUND TA HANE POR KOCKEN DO TA RUAJNE . GOOD LUCK TO YOU .

               1. A
                Ana

                Klaudia sec ka dicka sikur nuk piqet

                Lini një Përgjigje