Balluku i përgjigjet Berishës: Burrë plak, flet për orgji! Ne flasim për energji, jo për ato që fantazon ti

20 Tetor 2022, 14:59Politika TEMA

Balluku i përgjigjet Berishës: Burrë plak, flet për orgji!

“…200 milionë euro para taksapaguesish i bëni orgjira dhe vidhni në drejtime të tjera.” Kjo ishte fjalia e thënë nga Sali Berisha që bëri që kreu i Grupit Parlamentar të PS-së të reagonte.

Ndërsa Taulant Balla fliste nga vendi duke e kritikuar Berishën për gjuhën e folur, ky i fundit i kërkoi kryeparlamentares Lindita Nikolla që të ndërhyjë. Gjatë debatit Berisha-Balla nuk munguan as gjuha fyese si dhe goditjet e tavolinës.

Lidhur me këtë situatë një reagim ka ardhur edhe nga ministrja Balluku, e cila tha se qeveria flet për energjinë dhe jo për dëshirat seksuale.

“Burrë plak që flet për orgjinë. Ne do përqendrohemi tek energjia jo tek dëshirat tuaja seksuale. Ne këtu kemi pasur një aplikim për një park Eulik. Investitorët kanë lidhur kontrata. Sot në Karavasta është parku 140 megavator. Ne bëjmë gara ndërkombëtare.” tha Balluku.

33 Komente

 1. P
  PARTIA

  Pavaresisht funderines Sali, TI JE NJERIU ME I URRYER SI HAJDUTE, RRUGACE, MASHTRUESE dhe gjithe te zezat dhe duhet te kesh turp te dalesh ne foltore se e ndot

  1. V
   Vranakonti

   Opo pse mereni me nje plak te lajthitur.Ai ka mbaruar me kohe dhe i ka thene lamtumire mendjes. Dihet dhr kuptohet nga te gjithe shqipetaret se Saliu eshte hajduti me i madhe dhe akuzon te tjeret per te mbuluar vjedhjet e tija.Kure akuzon ai jane fjale ne ere dhe nuk e beson njeri.Le t'i bjerin legenit ai sa te doje.

   1. V
    Vranakonti

    Opo meruni me kete karakurven ..e pate si i dinte orgjite dhe fantazite seksuale. Beqiresha e ka filluar zanatin qe 13 vjec. ka thyer aq shume hajdare saqe tani fantazon te pallohet nga pleqte politikane.

  2. T
   Tropoja

   Haha tamam orgjita shkerrdhehen dosat me paret e popullit

   1. P
    Pensionisti

    Po po Balluku! Dhe niveli po ngrihet çdo ditë. Pensionistet po hane me pak qe te mos shendoshen. Tamam si Monika dhe ju qe ruani linjat.

    1. J
     Jugu

     Per kete Ballukun ka plotesishte te drejte Berisha, eshte bere pjese e seksit ne grup disa here dhe eshte e thekur per orgjira. Tani na flet dhe me sarkazem per energjira. Jo moj mike jo, ti ke qene dhe je per orgjira dhe prandaj e keni legenosur ate vend. Te rroj Rama ty dhe Spiropalleshes, se ai ju ngriti te gjitha ju grave te qejfit. Asnje nga ju nuk jeni per pune, flas per pune ekonomie dhe per popullin, se per punet tuaja jeni.

     1. A
      Ani

      Se mos ka gje tjeter per te bere sala

      1. J
       Jorgo

       Kush flet per vjedhje o zot ,ti o Sali ja ke pi gjakun ketij populli ,vetem te keqija i ke bo sa ke qene ne pushtet

       1. T
        Topalli.

        Plak manjak ky berisha. Sja le mo liria e tashi fantazo me partin e liris

        1. K
         Klara

         Sa mire ja paska ber. Berisha eshte shume njeri i keq

         1. M
          Marjo

          Nje non grata qe po krijon vetem pengim ne zhvillimin e vendit

          1. E
           Era

           Berishes i ka ikur koha te drejte ka balluku per kete qe e ka cilesuar ate

           1. E
            Endri

            Nuk duhet te merremi me ate te cmendur por vetem te hecim perpara

            1. M
             Monda

             Ky Berisha mos paft hajer

             1. D
              Dori

              Berish ate pun ka jemi msu

              1. K
               Keni

               Berishaa eshte njeri negativ dhe shume i ndyre

               1. I
                Igli

                Ai plak matuf eshte nuk ia ka idene per asgje

                1. C
                 Chris P Bacon

                 Berishes ti hani loqen ju te PSse ,kur te vij ne pushtet do shikojme sa do ta hapni gojen,do ikni si minjte o hajduter

                 1. C
                  Cane

                  Ha ha ha ha.Pd siç është sot me Berishën në krye do të vijë në pushtet kur të hipi gomari im në majë të fikut.

                 2. D
                  Dermatologu

                  Saliu flet pa fakte. Si gje ai me ke ben orgjira Balluku? Po qe se ka fakte te na i tregoj, kush jane antaret e tjere te orgjise, si i pelqen Ballukut e sa e zonja eshte? ????

                  1. R
                   Rilindja e Lenka Cukove

                   Ec aty Balluke se nuk ka tjeter si Ti, je plot Energji aty ne qeveri..edhe per Orgji!

                   1. L
                    Lajmi fundit

                    Nje … dy… tre … hidhuni kurva ne mbrojtje te shoqes tuaj! Hidhuni ju sekretare te pergjithshme drejtoresha ministre hidhuni ne mbrojtje te lirise seksuale qe ju mundeson poste! Hidhuni dhe ju shkerdhysa te pushtetit mbroni kontigjentin dhe prurjet ne adminiatrate! Nje … dy … tre ….

                    1. H
                     Himarioti

                     Kryekrimineli i kombit, Sali Shpellar Berisha, duhet zhdukur nga jeta politike dhe sociale. Ndryshe, kombi është në rrezik.

                     1. D
                      Drini

                      Balluku me ate ze qe e ben si bebis qe te duket e pafajshme eshte turpi i socialisteve!

                      1. A
                       Argjita ops Orgjita ops Argita

                       Belinda o kinge ...... të lumtë që ja ke menderosur atij plehrës së shpellave .....

                       1. A
                        Askushi

                        Lexoj ca komente rrugace e fjal te tjera po a i shikoni halet tuaja se kini vajza e nuse ,gra dhe motra , kini lind nga nje grua , po kaq funderrina e byth qima jeni sa shani kush ju del, po a ka kopil si sala qe esht ose djal serbi , ose orgji brenda familjes ne vicidol femij incesti tamam kopil.

                        1. r
                         rilindjotizim-sensibilizim

                         Bella-Belinda teper e zgjuar dhe me zerin si kanarine, u bo cope tuj mesu grate e Shqiperise se si te lanin me lavatrice ...

                         1. P
                          Popull

                          Kjo eshte te kesh inat qe dhe Saliu ka 1 here te drejte! Dhe ky eshte rasti Ballukja qe shker……me te fortet e Saliut prandaj ky e di muhabetin.

                          1. F
                           FCB

                           I marrshi te keqen Ballukut, vajze punetore , familje e fisme, dhe ju legenat e Sales boll me ofendime se po tu merrte Balluku me orgjira nuk kishte pse i binte me dore Kol Balla para kompjuterit.

                           1. K
                            Kurrizi I dushkut

                            Berisha mirë e ka dhe mirë ja bën këtij populli se kurë qe 97 ta populli vriste njëri tjetrin nukë ja mbyti mbretit dhe prokurorëve dhe gjyqtarëve se këtë vënd drejtësia po e shkatërron më shumë prandaj hingëllin ashtu Berisha

                            1. 1
                             19

                             Sala ka incestin prioritet ne familje .prandaj i ben pershtypje orgjia di te panjohur bashk .mos ja vini re plakut .se dhe shuren ka fillu ta bej ne brek .

                             1. E
                              Edkari

                              Pse luan pjesen se nuk di gje nga orgjite.Beqiri bente orgji sa plasi. Prandaj mos na u shit e ndershme se nga race muti vjen.

                              1. M
                               Myzeqari

                               Z BALLUKU ju dhe gjithe DEPUTETET e kuvendit te shqiperis ,sa mer fjalen Plaku i njorant Berisha duhet te lini parlamentin ne shenje fyerje per ate klloun ,dhe kur te siguroheni qe ai ka mbaruar jargavisjen kthehuni ne vend ,.kete veprim duhet ta mbeshtesi dhe Z NIKOLLA.Keqardhje per diskutimet e jugut, partis,dhe ndo nje tjeter diskutimi te cilet i mendoj si njerez pa vlera njerezore dhe duhet te jene analfabet te FOLTORES si organ dordolec ne ekranin e politikes shqipetare.

                               Lini një Përgjigje