Bujar Nishani përfundon në Sanatorium

21 Prill 2022, 13:55Politika TEMA

Bujar Nishani përfundon në Sanatorium

Bujar Nishani është shtruar sot në spitalin "Shefqet Ndroqi", pasi ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore.

Raportohet se Nishani është rikthyer në Sanatorium me simptomat të post covidit dhe ka shenja pneumonie në mushkëri.

Gjendja e tij është stabël dhe ndodhet nën kujdesin e vazhdueshëm të mjekëve.

 

27 Komente

 1. M
  Marsh edhe saliun me vete

  Po prit o nishanlli pa mustaqe sa te zgjedhim presidentin se ndoshta kemi nevoje per zotsin tende si handikap

  1. V
   Vjosa

   Nuk ja qajme hallin le të kurohet dhe te privati se parat i ka. Kane vjedhur aq shume sa s'dine as vete ku i kane fshehur.

   1. V
    Vjosa

    Me perjashtim të Presidentit Alfred Moisiu, presidentet e tjere perfshire dhe kete rrugaçin e fundit kane qene turpi i Shqiperise.

    1. A
     Ardit

     Dakort jam vetem se ky i fundit eshte edhe palaço io vetem rrugaç.

    2. D
     Drejtesia e munguar

     Merr edhe Salen te beni nje dore letra...

     1. P
      PIRO

      E qëroi doktor mortja dhe këtë. E çoi ke të shumtët.

      1. V
       Veshgues

       Ore Piro! Ca e bere Doktorin, Putinin?

       1. M
        MAJAKOVSKI

        Putini eshte bere si Dr.Mortja

       2. F
        Fjala

        Ja ku e shpune veten keta maskarenj qe asnje fjale humane nuk mund te thote njeriu per ta! Merre me mend se sa te poshter, hajdute, kriminela dhe antishqiptare jane pjesa e ketyre gjallesave qe pavaresisht se flasin shqip, ropen popullin e varfer dhe Token shqiptare. Si mund te flasesh mire per ate qe te ka pire gjakun dhe te ka vrare?!

        1. L
         Ladi

         Po saliu nuk do e dergoje kete tek ai spitali ...qe e di vetem saliu.. ne itali, se atje i kthen ne jete saliu keto larot e tij.

        2. D
         Drejtësia

         Mooooooore! Po tani si do bëjë ky vend pa këtë? Bo bo!

         1. L
          Lujtju Allahit te marri saliun para teje e shpetos

          Ka vetem nji shanc thone . Te lutet qe perpara te tij te vdesi salih berisha ndryshe aha ska asnji shanc

          1. r
           romi

           Pse gjallë është akoma ky vetmja???? Ne te s'emes!

           1. B
            Black Jack

            ????????????

           2. a
            anti25642654censurë

            si gjithnjë niveli i tmerrshëm i gazetarisë shqiptare! "nishani përfundon në senatorium"!? nuk mund të shkruani si asnjëanës,si gazetarë të vërtetetë,e jo si partiakë,si kundërshtarë,si armiq?? në këtë rast flitet për një nëri dhe për një situatë që nuk lidhet me politikën, me jetën e tij publike,por me shëndetin si të gjithë ne!!që nga '92shi kam qënë kundër PD,pas '97ës armik,por ka momente kur njeriu duhet të jetë i drejtë,kur njeriu duhet të jetë njeri para se të jetë armik! dëgjoj çdo ditë lajmet për ukrainën,në televizionet germane,ose gjeranofolëse,dhe aty shikon një gazetar të paanshëm,një gazetar që jep lajmin ashtu si është"kemi dëgjuar,këtë të thënë nga filani,këtë tjetërn nga fisteku,por nuk kemi asnjë burim të pavarur verifikimi",pavarsisht se të gjithë duken që janë në krah të ukrainasve,prapë nuk flasin si të një krahu!!në një moment,pas çlirimit të qytetit Buçanjë gazetar po raportonte nga vëndi,redaktori i flet për atë që sheh"rusët kanë shkatërruar shumë",gazetari i përgjigjet me një thjeshtësi,mendoj prej gazetari"aty janë zhvilluar luftime,kanë qëlluar si rusët dhe ukrainasit"! pra megjithëse pasqyroi tërë dëmet tërë vrasjet që kishin ndodhur ai nuk ra në kurthin e të qënit i njërës anë!! mësoni një herë të jepni lajmin ashtu si është,pa u bërë partizanë të njërës palë!! na i lini ne lexuesve të bëjmë komentet tona!!

            1. e
             ermiri

             Anti, ke te drejte.

             1. q
              qytetar

              Anti......... I kane ofenduar shqiptaret kur kane qene ne pushtet me vendimmarrjet ne dem te vendit. Prandaj ka humbur edhe respekti per to edhe kur jane keq me shendet. Sidoqofte sherim te shpejte. .

             2. A
              Anti -Turko-Arab

              Shko ne Mekë..turku nishanlli..shko ngre bythen perpjete se sherohesh..te sheron allahu yt mor bythqir islamik

              1. c
               ceni

               E mori rrugen dhe kapteri!Shiko kur ta nise per ne Itali,Sala tek spitali i ngordhjeve!Kush e ka radhen pas ketij!

               1. B
                Black Jack

                ????????

               2. M
                Mihali

                Mos ik ne ne ate both pa puthur Berishen dhe mere me vete kudo qe te vesh.

                1. M
                 Mihali

                 Mos ik ne ne ate both pa puthur Berishen dhe mere me vete kudo qe te vesh.

                 1. l
                  loni

                  anti....censure e ke shume gabim. Keta njerz i kane bere kaq te keqia Shqiperise sa nuk meritojne asnje fije respekti, qofte dhe si njerz. Te pakten ti kerkonin te falur popullit Shqiptar per fatkeqsite dhe demet qe i kane shkaktuar.

                  1. D
                   Daktorri i shpendeve te Shpelles keshillon ;

                   duhet menjiher te rrise Lulet posht Hundes , ndryshe ka me shku per lesh , sepse ka shume gjynahe ktij vendi e ktij populli . Vetem leshi,mustaqet mundet te trembin e devijojne semundjen e koqe

                   1. E
                    Emigranti

                    Nje Hale me pak.Ne te sat….me vafsh.

                   2. E
                    Emiljano

                    Sbie rrufeja ne hale jo,ska fat populli shqiptar!

                    1. L
                     Lasgushi

                     A MUNDET TE KETE njeri ne Shqiperi,qe deshiron sherimin e kesaj BAJGE?

                     Lini një Përgjigje