Fatos Nano del nga spitali, ish kryeministri në gjendje të stabilizuar

20 Shtator 2023, 19:07Politika TEMA

Fatos Nano del nga spitali, ish kryeministri në gjendje të stabilizuar

Ish kryeministri Fatos Nano ka dalë nga spitali këtë të mërkurë. Nano është në gjendje të stabilizizuar dhe aktualisht po vijon rehabilitimin në shtëpi.

Nano vuan nga sëmundje Pulmonare Obstruktive Kronike e quajtur ndryshe si SPOK, e cila të jep probleme me frymëmarrjen. Nano në spital ka qëndruar i shtruar për rreth një muaj ku dhe iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale.


Ish kryetari i PS-së prej të enjtes, 24 gusht 2023, ndodhet i shtruar në një spital privat në Tiranë. Ish kryeministri ishte shoqëruar me ambulancë më 24 gusht nga shtëpia e tij në spital pasi kishte pasur probleme me frymëmarrjen

3 Komente

 1. E
  Erjola Hoxha e bija e flamurit dashn e ben tigrit

  Svdesin, po vdis mor te qifte taulant balla ne bithe

  1. D
   Dhëmbeli

   Të shkuara Fatos Nanos .

   1. M
    Messerschmitt

    boll ja zgjatet jeten gjakdhjerit qe shkatarroi shqiperine ... po qe ne spak tani ....me karrocen dhe bythderren ne krah

    Lini një Përgjigje