Flamur Noka thirret në SPAK

23 Maj 2023, 10:07Politika TEMA

Flamur Noka thirret në SPAK

Deputeti i Rithemelimit Flamur Noka është thirrur ditën e sotme në SPAK.

Në një prononcim për mediet, Noka ka thënë se nuk ka dijeni se për çfarë është thirrur sot në SPAK.

“Nuk e di pse më  kanë thirrur këtu”,  ka thënë Noka.

4 Komente

 1. Z
  Zagali

  Do te cojne ne verin e sateme o Noka malok muti.

  1. L
   Luani

   Me shumë mundesi do të qijnë në bythet .. po pate fat ndonjë zezak ..!!

   1. L
    Li

    Per burre të mirë.

    1. E
     Emigranti Londër

     O Tema! Po pse filloni të gënjeni edhe ju?! Flamur Noka është deputet i partisë komuniste të Marko Dajtit, si ka mundësi që keqinformoni publikun?! Berisha është kryetar i Foltores dhe nuk ka asnjë lidhje me PD - me PL po. Mesa duket me gënjeshtrat, mashtrimet dhe keqinformimin që po i bënë publikut media shqiptare duan ta çojnë drejtë një 97- te tjetër! Por mos harroni se aleatët strategjik Shba, Britania e Madhe dhe Gjermania i kanë marrë të gjitha masat, do u dali boja parave të pista dhe pisave të politikës që kanë udhëhequr në këto 32 vjet, jo popullin, po korrupsionin dhe krimin kanë udhëhequr! Kalofshi mirë

     Lini një Përgjigje