FOTOT: Berisha dërgon të rinjtë e forumit rinor të PD te protesta e pedagogëve

20 Tetor 2022, 18:11Politika TEMA

FOTOT: Berisha dërgon të rinjtë e forumit rinor të PD te

Eva Meta u shfaq sot në protestën e një grupi pedagogësh te politekniku si një studente që mbështeste thirrjet e tyre. Fjalimi i saj u postua edhe nga ish kryeministri Sali Berisha në faqen e tij në facebook.

Në fakt, studentja Eva Meta rezulton të jetë aktiviste Forumit Rinor të Partisë Demokratike, nga radhët e Belind Këlliçit. 

Pak kohë më parë ajo mbajti një fjalim në takimin që kryetari i saj, Sali Berisha organizoi me të rinjtë, ku ajo ftonte bashkëmoshatarët e saj të dilnin në protestën e 7 korrikut. 

Ky është një tjetër rast i personazheve të lidhur me partinë demokratike, të infiltruar në protestën e pedagogëve, ku më pikanti mbetet ai i ish zyrtarit të SHIK-ut në kohën e Berishës, Sandër Kovaçi.

7 Komente

 1. b
  ben.

  1 studente ekselente nuk ka te drejte te dali ne protesten e petagogeve, sepse rilindja qe vetem me shkollen nuk lidhje nuk eshte dakort.

  1. M
   Mal Cori

   Dhe me PD dhe studente exelente !?...... . Nuk ka lidhje fare.................. . Në PD janë vetëm injorantët , gomerët e pashkolluar dhe rrallë ndonjë kurvë ..................

  2. Z
   ZHEJI koke pa lari

   Haaa te vihesh ne sherbim te nje nongrate nje komunisti nje vrases nje minues te demokracise ehhhhh keta kane problem me sistemin qendror nuk shpjegohet ndryshe

   1. J
    Jugu

    Berisha do ju tregoj vendin je te babezitur, dhe Rama i ka ditet e numeruara. Po zien populli se i ka vajt ku s'mban me.

    1. C
     Cfare jugu je ti mo komunist

     Jugu te rroje partia dhe shoku sali parti enver urraaaaaa o mendje mykur koha e komunistit nongrata Berrisha ka perfunduar meqense e do kaq shume kur te shkoje te jetoje te burgu Recit shko dergoje mamin megjithse nongrates nuk i ngrihet jepi mamit edhe viagrat

     1. a
      alo alo

      Haaha o loqe ti do jesh nga Jugu i tropojes me keto mendime te dhime qe paske dhe sbie era Jod fare

     2. V
      VISI

      JU QIFSHA RRACEN KUR SHKONI PAS KETI KRIMINELIT O TRUSHPELAR ÇA KA BER KET VENDI SALI PORDHA PLUMBIN E KA PAK KY DO DJEGUR SI FAMILJE

      Lini një Përgjigje