FOTO LAJM: Çfarë i tregoi Vasili Berishës në Kuvend që e “shkriu” së qeshuri

20 Tetor 2022, 15:19Politika TEMA

FOTO LAJM: Çfarë i tregoi Vasili Berishës në Kuvend

Seanca e sotme plenare u shoqërua me debate të forta lidhur me situatën energjitike në vend. 

Ndërkohë, përpos tensionit deputetët u shfaqën edhe të buzëqeshur.

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili dhe Sali Berisha kanë pasur në Kuvend një bisedë të shkurtër mes tyre.

Ajo çka tërhoqi vëmendje është një moment, kur Vasili i tregon Berishës celularin e tij dhe ky i fundit shkrihet se qeshuri. 

 

3 Komente

 1. k
  kasapi

  vetem per pune lekesh qeshin keta kriminele

  1. V
   Vranakonti

   Se mos ka turp Saliu.Turpin e ka ngrene me buk ai. Petrit Vasili eshte gomar por edhe Saliu afer tij eshte,koqe gomari.Malok koke trash.

   1. L
    Lesheisti vjeter.

    Ky qirje Vasili gjithe jeten e tij , rolin e gaztorit ka luajtur . Edhe kur Munika e shkarkoi si kryekar te Leshelise dhe i theu syzat me grusht , ky prape qeshte se i dukej si estrade.

    Lini një Përgjigje