FOTOT/ "Prapaskenat" në Kuvend: Bylykbashi merr direktivat e fundit nga Berisha, Shehaj konsultohet me Kryemadhin

23 Qershor 2022, 13:59Politika TEMA

FOTOT/ "Prapaskenat" në Kuvend: Bylykbashi merr direktivat e

Seanca e sotme plenare ditën e sotme u dominua nga interpelanca mes deputetit të PD-së, Agron Shehaj dhe dy ministreve, Olta Xhaçka dhe Elisa Spiropali.

Ne fotot e kapura shihet se si Agron Shehaj bisedon me kryetarene LSI-së, Monika Kryemadhin, ndërsa Oerd Bylykbashi dëgjon me vëmendje kryetarin e PD-së, Sali Berishën.

 

 

Lini një Përgjigje