FOTOT: Dëgjoni këtu tani, mos qeshni kur flas unë se nuk jam vërtet si ai personazhi i “Antenës”

6 Shkurt 2023, 19:46Politika TEMA

FOTOT: Dëgjoni këtu tani, mos qeshni kur flas unë se nuk jam

Sali Berisha ka mbledhur këtë të hënë disa nga kandidatët e “Primareve” dhe si në çdo mbledhje të tij, epiqendër e diskutimeve na qenë Edi Rama.

Por një episode gazmor është kapur në fillim të takimit: Flamur Noka më këmbë dhe kandidatët ulur që e dëgjonin duke qeshur.

Nuk dihet se çfarë ka qenë duke thënë Flamuri i shkretë, por me sa duket as të vetët nuk e marrin seriozisht, pasi e ngatërrojnë me personazhin e “Antenës Brenda Familjes”.

6 Komente

 1. c
  ce

  Ne kete takim shpellaresh paska marre pjese dhe Lefter hunderr maliq kokexhufka i biri i babait te teqese se Kulmakut. Ky hunderr i neveritur e ka siguruar humbjen ne zgjedhje qysh tani se eshte njeri i urryer be Otllak qe nderron cdo vit partine.

  1. B
   Booboo…

   Po të shohësh Galerinë fotografike, që në surrat ta spifin, Lefteri po e po, por shihni atë tipin në foton e parë dhe atë tipen në foton e fundit. Sikur kanë dalë nga hundët e Saliut. Kopje e Sypeshkaqenit dhe Surratkunadhes.

   1. a
    amerikani

    Flamuri i serbit quhet zastava Pra Zastava Noka është gjak serbi si mëntori i tijë Sali Karaxhiçi Jan bërë qesharak këta dy faqezi jan bërë në gojë më u dhi Nuk dijnë çka është as nderi as burreria por e dinë vetem çka është flliçeria

    1. V
     Vranakonti

     Njeri me te trash se ky Mut me falni,Mul Noka nuk do kete partia e foltores se Saliut. Opo ky eshte trap fare.

     1. T
      T

      Cu qi kurvat...bastarde muti...enderrojne...me kermen Gerdeci

      1. D
       Desari

       Nëse kuçova do groposjen përsëgjalli, dhe nëse qytetarëve u ka hikur truri, maliqinë për budalla, aty e kanë. Në ka të marrë kuçova që skuptojnë se maliqia ka ndërruar të gjitha partitë për të kapur ndonjë kockë, këtë e din i madh dhe i vogël. Në ka njeri që nuk e di për maliqinë se sa tru ka, atëherë nuk është faji maliqisë që nga një injorant dhe hajdut, do të bëhet krietar. Kuçoviotët duhet ta përzënë me shqelma e jo ta bëjnë krietar, vetëm përgjegjës turni tretë për fshesaxhijtë edhe mundet, por nën kontroll të tjerëve se dhe aty, vjedh fshesat e punëtorëve.

       Lini një Përgjigje