FOTOT/ Çfarë nuk patë nga Kuvendi sot: Baçi kthehet në kameraman të Berishës

26 Janar 2023, 13:26Politika TEMA

FOTOT/ Çfarë nuk patë nga Kuvendi sot: Baçi kthehet

Seanca e sotme plenare u shoqërua me zhurmë dhe kaos. Grupimi i Berishës bllokoi foltoren duke kërkuar me forcë paraqitjen e kryeministrit Edi Rama në Kuvend për të dhënë sqarime për përfshirjen për çështjen "McGonigal". 

Kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla përjashtoi nga seanca plenare Sali Berishën, por ky i fundit nuk iu bind kërkesës së saj për t'u larguar nga Foltorja dhe hyri në një lidhje “live” në Facebook. 

Në atë moment, Luan Baci u kthye në ‘kameramanin’ e Sali Berishës pasi ish kryeministrit nuk i punonte celulari.

LSA ka publikuar disa pamje nga seanca e sotme. 

 

 

5 Komente

 1. k
  k

  Malokët në parlament,tragjedia më e madhe kombëtare e të gjitha kohërave.

  1. P
   Popull qe meriton me shume se kaqe .

   Kush me shpjegon. ! Pse keta Kurvat gerthasin. ! Keshtu derjtohet Populli ,nga keta Kurvat qe gerthasin....!

   1. C
    Canon

    Ky sbythçi, Bardhi si grate e keqija kur jane me perioda.

    1. M
     Muzaka i Ri

     Me debili aty eshte Lepur Baci qe filmon, po kur bene dhe ky bythe bodeci si i forte, mortja ate, dhe ata qe e kan votuar . Sikur humbi fieri per burra,qe marin borxh ne delvine

     1. H
      Hoxha

      O,Baci,o,flokelyer! Trego si i ke dyqanet tek komuna e parisit? Me c'fare i ke blere? Prandaj ben si qen dhe per me teper i bindur, ndaj kriminelit Berisha!

      Lini një Përgjigje