Grupi i Berishës tallet me të përmbyturit: Javë të mbarë miq e me mot sa më të butë

21 Nëntor 2022, 14:15Politika TEMA

Grupi i Berishës tallet me të përmbyturit: Javë të

Shkodra dhe disa zona të tjera të Shqipërisë janë përmbytur. Dhjetëra banorë janë evakuuar, pasi shtëpitë e tyre janë izoluar nga uji.

Por për Floriana Garon dhe grupimin e Berishës kjo situatë nuk është e rëndësishme, pasi janë shfaqur të krekosur dhe të buzëqeshur zyrave.

Madje janë aq të paturp sa ta rrëfejnë këtë edhe në rrjete sociale, siç ka bërë Floriana Gar, që më shumë si zëdhënëse, njihet si modelja që i shkruanin në një copë letër motin dhe ta recitonte para kamerave.

Me anë të një fotoje postuar në rrjetin e saj social, ku duken Flamur Noka, Alfred Lela e të tjerë, buzëqeshja është vesh më vesh.

“Takimet e së hënës.

Javë të mbarë miq e me mot sa më të butë", shkruan ajo. 

9 Komente

 1. G
  Grupi Haleja PD tuj u zgerdhi ne Fatkeqsi

  kno salehu me pedert e putanat ,po mytet poplli shkadres zgerdhihen hajnat !

  1. r
   robi

   Shkrihet floriana se gjeti pune e shkreta se ngeli pa leke. po mos u gezo per permbytjet o Flori se perbindeshi i vicidolit e ka marre rrugen e mutit bashke md spiunin Agush askush kokeducja kembeshtrember dhe ti floriana nuk do behesh kurre zv. ministre sic te kane premtuar.

   1. z
    zen berisha

    Hijena njerez pa moral u qifsha familjet pa perjashtim

    1. O
     O cun mami qe te qihet motra

     Po motra jote besoj qihet ne orgji? Ku qihet me shume me ato te punes ku punon , apo i con rama te qihet me te huaj. Sej u motrat , dhe mamate , dhe grate i keni ne administrate. Edb edhe gojoren e kane normalitet.

    2. L
     Llazi usa

     Po kot nuk i thone, fshati digjet dhe kurva krihet, dhe Florjana kete po bene

     1. B
      Berti

      Kjo Floriana duket si p…dh budallaqe me karagjozin Lelo dhe teveqelin Mul. Sa qesharake kur kerkojne dhe te vijne ne pushtet.

      1. P
       Patronazhisti qe merr 1 mij leke per te shkruar ke

       Te drejten e du, kur shikon motra jote ramen lakuriq prishet?

      2. m
       milena

       Nje tuf debilash dhe njerezish te peshtire me nje debile kurve! I bie 6 me 1 (gjashte hunj dhe nje vrime), pune e veshtire per kurvicen Floriana, por mban, mban ajo! Kur mbas Saliun keta nuk i ka gje fare!

       1. P
        Plaka

        milena, saliu te ha mune po qe per pune P...i. Ama ste fal per intriga,eshte mjeshter.

        Lini një Përgjigje