"Kemi frymë të plotë mirëkuptimi", Berisha zbardh detaje nga takimi me Metën

23 Nëntor 2022, 16:28Politika TEMA

"Kemi frymë të plotë mirëkuptimi", Berisha zbardh

Sali Berisha ka zbuluar detaje nga takimi me kreun e Partisë së Lirisë, Ilir Meta dhe deputetin e kësaj partie, Petrit Vasili.


Berisha thotë në një postim në “Facebook” se me Metën ka folur për koordinimin e përpjekjeve të dy forcave politike në mbrojtje të interesave të qytetarëve, bashkëpunimin elektoral, parlamentar dhe në fushat e tjera.

“Sot, së bashku me sekretarin e përgjithshëm të PD z. Flamur Noka, zhvilluam një takim me kryetarin e Partisë së Lirisë, ish Presidentin Ilir Meta dhe deputetin e kësaj partie, Dr. Petrit Vasili. 

Në këtë takim u diskutua gjerësisht për koordinimin e përpjekjeve tona të përbashkëta për mbrojtjen e interesave të qytetarëve shqiptarë nga regjimi i Edi Ramës.

 Bashkëpunimi elektoral, parlamentar dhe në të gjitha fushat ishin çështje për të cilat u diskutua me frymë të plotë mirëkuptimi”, shkruan Berisha.

 

6 Komente

 1. E
  Eno

  sigurisht qe mirkuptoheni...te dy hajdute ,te dy kriminele Skeni lene gje pa share e pa thene per njeri tjetrin Te dy katunare

  1. J
   Jari

   Të katër Ju që ishtit në takim jini Njëri më Mut se Tjetri, njëri më Hajdut se tjetri, jeni Fara më e keqe e Tokës që ju mban.

   1. O
    Olti

    Dy mashtruesit me te medhenj

    1. K
     Klevi

     Berisha ka marr fund

     1. D
      Dyshja Toksike e Politikes Shqiptare qe duhen zhdu

      Toksiket esadiste ne GIJOTINE

      1. w
       www.youngtribune.com

       Pse nuk jepni doreheqjen me nje kusht” Qe kur te vdisni shqiptaret te mos gezojne.

       Lini një Përgjigje