Kush janë dy deputetet që me produktet kozmetike futën flakadanë në Kuvend

20 Nëntor 2023, 16:48Politika TEMA

Kush janë dy deputetet që me produktet kozmetike futën

Më pak se 5 minuta zgjati seanca më e rëndësishme e vitit në Kuvend, ku pritej të diskutohej projektbuxheti 2024, pasi deputetët e Rithemelimit ndezën flakadanë dhe krijuar kaos sërish duke mos lejuar zhvillimin normal të seancës. 

Flakadanët që u ndezën brenda sallës plenare u futën nga gratë deputete, të cilat nuk janë kontrolluar nga garda.

Mësohet se Albana Vokshi dhe Sorina Koti ishin dy deputetet që futën ndërmjet produkteve kozmetike, konkretisht parfumit dhe kremit anti-rrudhë, tymueset.

 

 

 

6 Komente

 1. L
  Luli

  Plani i Albana Vokshit ishte ta fshihte fkakadanin te vibratori.

  1. G
   Genci

   Albana byth mushke sorina doni hajdar kemi pa leke...

   1. G
    Garda ruan topet

    Nese do kishin vendosur tritol ? Cfare rusne garda topet duhet prokuroria te meret .

    1. V
     Veterani

     Keto soj deputetesh i kane magazinuar flakadanet ne trupin e tyre , po ne vende te fshehta te cilat burrat nuk i disponojne . Mos u a vini re se jane si pune zjarrvenese ato dhe te stervitura per keto aksione . Shoku Sali si zjarrvenes profesionist nuk mund te rrinte pa i vene zjarrin salles se parlamentit . Ishalla e thyen qafen shpejt qe te shpetoje ky vend nga krimet e ketij kryekrimineli .

     1. V
      Vranakonti

      Albana Vokshi qe ma ka surratin si ato bretkosat e kenetes,eshte bythelepirse e Berishes. Eshte femer e pist qe bje era kerme.

      1. s
       shpiragu

       Mire A Vokshi qe njihet si femra me e ndyr e parlamentit,se bashku me motren e saj V vokshin gazetare njihen si femra IDIOTE me prirje te ULTA njerezore ,por cfar do pedagogia S Koti medemek korcare me kultur,.Grua e re e shkolluar dhe mer persiper veprime antiligjore si Deputete e kuvendit te shqiperis.Z Sorina te ka edukuar nje famile normale korcare apo nje familje e VDEKUR e pa kallur.Cfar mund te besh me keto prirje moj QYQE;MOJ KUKUVAJK NATE.Mecfar imagjinon cdo shqiptar je nje g....c qe ushqen harbutet me BUKE .Helem tu befshin leket qe mer nga taksat e shqiptareve.Keto budallalleqe nuk kan fund .Garda te punesoj femra per kontroll te IMTESISHEM ketyre DEBILEVE ,dhe cantat ti lene ne RAFTE te vecanta ne koridor jashte salles se mbledhieve PLENARE.TURP 100 hereTURP.

       Lini një Përgjigje