Pagoi 287 mijë euro për operacione plastike, Monika Kryemadhi: Edhe seksin të kisha ndërruar, s’do kisha paguar aq

16 Shtator 2022, 09:10Politika TEMA

Pagoi 287 mijë euro për operacione plastike, Monika Kryemadhi: Edhe

Monika Kryemadhi ka reaguar për padinë se Ilir Meta dhe ajo kanë shpenzuar qindra mijëra euro për t'u dobësuar dhe rimodeluar fytyrën në një klinikë VIP-ash botërore në San Marino.

Kryemadhi ka mohuar se ka shpenzuar 287 mijë euro për ndërhyrje estetike, por sipas saj, ka qenë në në klinika jashtë shtetit për të trajtuar probleme kardiake dhe kancerin në qafën e mitrës. 

Ajo tha: “Edhe seksin të kisha ndërruar, nuk do kisha paguar aq”.

Kryemadhi: Të gjitha gratë e dinë mjaft mirë, që nuk kushton asnjë mirëmbajtje as shëndetësore, as estetike në atë vlerë. Edhe Kardashian të jesh nuk kushton aq para.

A e dini që Swifti që ato kanë përdorur është një servis në Romë dhe jo klinika në San Marino.

Ju nuk qenë në atë klinikë?

Unë kam qenë në klinikë…

Në datën që flitet?

Absolutisht! Është përdorur swifti  i një servisi në Romë. Swifti i klinikës ku unë kurohem për probleme kardiologjike dhe kancerin e qafës së mitrës është një swift tjetër", tha Kryemadhi.

Ky reagim i Kryemadhit vjen pas padisë që avokati Idajet Beqiri ka depozituar në SPAK ndaj Ilir Metës dhe Kryemadhit për pastrim parash, korrupsion, fshehje pasurie etj. 

Dosja është referuar në SPAK dhe përmban fakte për shpenzimin e qindra mijërave euro nga Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi për t'u dobësuar dhe rimodeluar fytyrën në një klinikë VIP-ash botërore në San Marino. Bëhet fjalë për klinikën Domus Medica, në San Marino, Itali, një nga më të famshmet në botë.

Referimi penal është shoqëruar edhe me një transaksion bankar me vlerë 287 mijë euro, përmes një kompanie offshore, për shërbime estetike në fytyrën e Monika Kryemadhit. Ky është kallëzimi i katërt penal ndaj Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, ndërsa SPAK ka regjistruar 3 procedime panale, ndërsa po heton Ilir Metën për lobim me vlerë 700 mijë USD në SHBA, me para të padeklaruara.

 

22 Komente

 1. O
  Olsa

  Hahhaha filloi kjo injorantja duke pergenjeshtru lajmet

  1. G
   Gledi

   Ate se dim ne ca ke bo ti mi mona por kshu jeni ju vidhni nkurriz tpopullit. Turp per faqe t zez

   1. a
    alda

    me leket e floririt te vjedhur i ke ber nuk te dridhet dora

    1. T
     Tan_Tironci

     Problemi eshte tek parate o goce jo ke pidhi. Ti duhet te deklarosh shpenzimet e mitres, kaq. Nuk o problemi me tredh ujqerit qe jane shtuar, por ata qe jane po hajne delet. Kupto?

     1. A
      Alban

      Po mir moj monike shpenzove 200k edhe kete surrat zgjodhe hahahah

      1. L
       Luan

       Pse mos ti shpenzoi , ajo i ka leket me peshe me gjithe burrin e vet e kan humb numrimin

       1. Mashkullori

        E "mencura" Monika di te beje kaperxime "pindarike".Kete e pyesni: -Ke qene ne kete klinike ne daten qe permendet? Absolutisht,pergjigjej,pra as mish as peshk... Dhe palestaj shton se,ka qene per trajtime kardiake dhe procese te kancerit te afes te mitres... -Po mire moj bibe,keto trajtime ne klinike pa pare i ke bere? -Sa kane kushtuar dhe a i ke deklaruar ne institucionet Shqiptare sic te detyron ligji? -Ne se i ke bere gratis,cfare lidhje keni me kete klinike ose cfare interesi ka ajo prej ju? Kjo pune eshte aq demaskuese dhe e vertete,aq sa ajo nusja qe ishte e virgjer,...por pak shtatzane...

        1. i
         ilir meta

         aty te seksi te rri menja ty ahahahah

         1. t
          tosi

          Ti sdi ku ke leket ndaj bo kaq investime ne vete , prandaj marrin iphone ato te lri

          1. t
           tosi

           Ti sdi ku ke leket ndaj bo kaq investime ne vete , prandaj marrin iphone ato te lri

           1. G
            Gazi

            Po keshtu si je bere sikur e ke nderruar duket

            1. A
             Arta

             Po si te shkosh ne klinika te shtrenjta vipash aq do kushtoje

             1. L
              Lala pe Myzeqeje

              Normal qe nuk do harxhoje aq po te nderroje seksin. Vetem nje pale mustaqe si te Jarit do te te shtonin. Nuk besoj se ne San Marino nje pale mustaqe, qofte edhe si te Jarit, do kushtonin rreth 300.000 Euro.

              1. Y
               Ylli Shamunaqes

               Po mir pervec fytyres, po mitres i fute botoks? Pjell akoma derra?

               1. m
                mitren ja botoksoj Afrikani ksaj kermes

                i kishte ngel merak huri kalit te zi dhe shkoj ne shba e beri me porosi e bleu qirsin .Kushedi sa mijra dollar i ka kushtu pallimi putanes

               2. S
                Shqiptari

                Pune e madhe se u prishen eurot. Te na marrin te keqen leket.Ka lezet kur i shikon te dy.Jane bere fil,si pellumba,marshallah! Leku vete vjen,rendesi ka qe çifti ndihet per bukuri!

                1. S
                 Shqiptari

                 Mona! Mos u mundo t’a ndertosh seksin se edhe keshtu si je,dukesh si burre i lodhur fort. —Lere,lere,Mona,larg qofte qe ti te besh traplant organesh,dhe te behesh me matrapik?Do terbosh dynjane dhe do hashe burrat me dhembe se grate e shkreta po e po! —Ti me mafishe dhe nuk ka burre nene qe te ben zap jo me te dale perpara ndonje perpara se e thyen ne mes me... çizme.

                 1. M
                  Maks

                  O bobbo booo gjithe portali fund e krye me Ilirin dhe Moniken.Une qe i kam urryer aq shume me vjen te mendoj ndryshe.Ky eshte turpi i ketij portali pa….

                  1. J
                   Jani

                   I beri lek e likes rrush e kumlla kjo mona

                   1. D
                    Deni

                    Ku i gjeti gjithe keto lek kjo mona apo kan vjedh popullin e shkrete

                    1. T
                     Temi

                     Po ta nderroje pa kuptim do ishte se si burre ngjan gjithsesi hahahah

                     1. D
                      Deto

                      Ku i gjete ato leke o hajdute

                      Lini një Përgjigje