Rama publikon foto me Pedro Sanchez: Me presidentin e sapozgjedhur të Internacionales Socialiste

25 Nëntor 2022, 16:51Politika TEMA

Rama publikon foto me Pedro Sanchez: Me presidentin e sapozgjedhur të

Kryeministri i Spanjës Pedro Sanchez është zgjedhur President i Internacionales Socialiste.

Lajmin e ka bërë të ditur kryeministri Edi Rama, i cili ka postuar foto me Presidentin e Internacionales Socialiste në llogarinë e tij në Facebook. 

"Me presidentin e sapozgjedhur të Internacionales Socialiste, kryeministrin e Spanjës Pedro Sánchez", shkruan Rama. 

9 Komente

 1. K
  Kevi

  Sa mire qe mbani marredhenie te forta me te gjithe te huajt

  1. A
   Andi

   I urojme suksese ne detyren e re

    1. E
     Eva

     Mirenjohje per te dy

     1. B
      Besi

      Jeni i pazevendesueshem

      1. A
       Anti trushpëlarë, çun Tirone me breza.

       Çuni kryeqytetit, çun Tirone, është absolutisht KryeMinistri më i aftë që ka pasur Shqipëria ndonjëherë. Dhe kjo vërtetohet nga sasia e miqëve dhe aktiviteteve Ndërkombëtare, ku i jepet respekt dhe fjala i dëgjohet si pak Liderëve të tjerë, që janë vende me dhjetra milionë popullatën. A ka dobësi e gabime në punën e Tij si Kryeministër, do thotë turma "trushpëlare" e dyshes super-monstër të Shqipërisë post-Komuniste Berisha-Metaj. Patjetër që ka se, njeri është dhe Ai, që me një Popull të polarizuar keqazi jo për faj të tij absolutisht JO që nga Dhjetor 1990 nga flama Sali Berisha e mortjet bashkëpuntorë të tij papërjashtim në PD (të dy copat një monstër janë padiskutim, kot bëjnë sikur janë të ndara) si dhe spiunit që student Ilir Metaj me bandën LSI-PL, që të dy kanë vjedhur deri më sot mbi 30% të pasurisë të tundshme e të patundshme të gjithë Shqipërisë (statistika nga Shërbimet Inteligjente të Huaja prestigjoze, që priten të dalin sëshpejti). EDI RAMA do gjykohet nga historia më shumë për mirë se sa për keq, ndaj "trushpëlarët" e PD dhe LSI-PL duhet të kuptojnë se Ai është NJËSHI i preferuar i gjithë Perëndimit dhe shumicës dërrmuese të Botës, përveç Rusisë, Iranit dhe ndonjë sateliti të tyre pavlerë aspak. Por në Shqipëri ATA kanë njerëzit e tyre Berishën dhe Metën dhe "trushpëlarët"...

       1. E
        Eno

        Gjithmone e me shume po i focojm mardhenjet me te huajt

        1. N
         Nokja USA

         Vetem EDI RAMA mund ta beje kete vend te tej vuajtur per shkak te keq qeverisjes nga injorantet non grada

         1. E
          Eni

          Prape me carter?

          Lini një Përgjigje