Te fundit

01:08

22:40

22:25

22:19

22:16

22:13

22:04

22:12

2022-11-09 12:26:00Politika TEMA

5 Komente

 1. L
  Le communisme, le parti de la paix et de l'amour

  Edi duhet te beje analizen e droges te binde jo vetem shpifesen por dhe gjithe bagetine shqiptare. Pse nuk e ben? = Kur ja kerkuan Trump - t "check up - n" e beri dhe zhgenjeu bolsheviket. Kurse Biden-it nuk ia kerkojne edhe pse pse truri i vogel i eshte zmadhuar...... = Pra, ata qe duhet patjeter ta bejne analizen e droges apo ate te cmendurise nuk i kerkohet llogari- nga mediat e majta dhe bolsheviket ne rritje ne gjithe boten.

  1. d
   demo

   Nuk eshte cpifje,.Eshte E VERTETA. CHEK-UPI eshte koncesioni me korruptiv,me absurd,me i panevojshem ,qe eshte kryer ne bote,jo ne Shqiperi. Jane 120 miljon dollare me te cilat mund te ishin rritur pagat e mesuesve dhe pedagogeve bashke. Perse i grabiten popullit shqiptar dhe futen paturpesisht ne thesin e Vilma Nushit? Ceshte kjo?Ceshte Ilir Rrapaj,Ceshte Zoto?Gogolja?Sportelisti pa emer i spitalit Amerikan? Cfare janme keta anonime rruge,qe Rama ju zbraz thesin e Taxave te shqiptareve?

   1. M
    MOKRARI

    Shume po aktivizohen kohet e fundit perkrahesit e SALI NONGRATES.

    1. G
     Gorari

     Përkrahësit kanë 10 vjet pa lekë e pa prona , është normale , nuk shofin perspektivë me non gratën në krye . Nuk i bien dot gomarit dhe godasin samarin , por më kot. Janë të dëshpëruar dhe nuk e kuptojnë që e kanë fajin vetë ! Nuk e flakin dot Salën , ju vjen keq .

    2. P
     Prokurori

     Thjesht,pastër,bukur.Po të funksionoje drejtësija si duhet,funksionojnë mirë të gjitha ingranazhet e makinës shtetërore.

     Lini një Përgjigje

     12:07 Politika 25 komente

     11:46 Politika 47 komente

     11:29 Politika 32 komente

     11:28 Politika

     11:11 Politika 24 komente

     10:49 Politika 24 komente

     10:42 Politika 20 komente

     10:37 Politika 41 komente

     10:31 Politika 3 komente

     10:21 Politika 1 koment

     Më të lexuarat

     14:31 Politika 62 komente

     11:42 Sport 13 komente

     09:12 Rajoni 5 komente

     18:13 Sociale 17 komente

     10:12 Politika 51 komente

     10:25 Politika 23 komente

     Blog Tema

     01:08 Blog

     18:56 Blog 1 koment

     18:37 Blog 8 komente