REPLIKAT në studio/ Flamur Noka: Berisha u tentua të vritej me një grusht! Eni Vasili: Mos u bëj qesharak

8 Dhjetor 2022, 09:11Politika TEMA

REPLIKAT në studio/ Flamur Noka: Berisha u tentua të vritej me

Deputeti demokrat Flamur Noka thotë se ditën e djeshme ishte planifikuar eleminimi fizik i Sali Berishës.

Sipas Nokës, 31-vjeçari Gerti Shehu do e ekzekutonte Berishën me një grusht. Në këtë pikë, Noka pati kundërshti nga analisti Fatos Lubonja dhe moderatorja e emisionit Eni Vasili, e cila tha se “s’vdes njeriu nga një grusht”.

Por sipas Nokës diçka e tillë mund të ndodhë, duke marrë parasysh dhe moshën e Berishës.

Flamur Noka: Ishte vendim për likuidim fizik.

Fatos Lubonja: Nuk e besoj me një grusht

Flamur Noka: Pse s’ke parë ti të vritet njeri me grusht?

Eni Vasili: Noka të mos bëhemi qesharak se s’ka vdekur njeri nga një grusht

Flamur Noka: Ndodh, duke patur parasysh moshën

7 Komente

 1. a
  arrifi

  Ta kishte vrare do festonte e gjithe Shqiperia.,por ky i shkreti ishte paguar nga keta kellirat e Nevojtores per nje grusht te lehte po ja shtrivi mire Gerdalles.Keshtu edhe lekat i humbi edhe drurin e hengri se burg nuk bejne psikopatet.

  1. R
   Rrugaç studiosh kazane

   Mos te behemi qesharak haa nuk e di kjo qe eshte qesharake me mul noke debilin lubonja je me shume se qesharake emisione kazan .Macron eshte goditur dy here po une nuk kam pare te behen emisione debate si godit pse u godit por vetem u bllokua djali 25 vjec dhe u denua dy muaj burge sigurishte dhe truoroja mbane responsabilitetin e vet . Ju silleni si ne kullat e malsise pi caj dhe trego histori fantazma trimash burra qe nuk kane hedhur nje pushke turpe per kete ivel tani beje nje emisione per dhunen qe u ushtrua ndaj dhunuesit marjes peng ne zyrat e PD pasi dhuna eshte e denueshme per te gjithe apo ke frike nga nongrata njerez plehra rrugace studiosh

   1. U
    Unë

    Aman shpjereni ne bordell, se per shkak te moshes ka per te vajtur nga pidhi i kurves ne pidhin e semes!????

    1. k
     k

     Mediat janë bashkë fajtore të gjuhes kafsherore shpellare , që i japin hapsire ketyre degjeneratave.

     1. K
      Km

      O Nul Moka,kam njohur kuksiane,Hasiane,shistavecane,por nuk Jane si ti gomar e shkuar gomarit.Pyete mamin loke me cilin te Ka zene,thene ndryshe ,kush e Ka mbjelle.

      1. Q
       Qemali

       Mami i Mulit nuk tregon se me ke e ka zene dobicin, pasi e ka te ndaluar nga kufizimet qe i ka vene agjentura serbo-ruse ne Shqiperi.

      2. i
       iinjoranti

       ne malesi thone: " nje hamadreq e mban shtepia, dy hamadreq e fikun shtepine" partia demokratike kishte ne krye nje shejtan budalla qe e ka emrin sali berisha, tani ne krye te psd-se me shejtan budallain sali eshte bashkuar idioti, i padituri , rrota me emri flamur noka , nje hu qe ne jeten e vet nuk ka lexuar liber. si thoni ju te dashur lexues a mund te drejtohet pd-ja me te tille. a po harrova kane edhe nje te marre tjeter, qe eshte filmuar ne elbasan duke rrahur vet i dyti gergji lucen,tani qe edhe luciano qe di te rrahe me grushtben per drejtues te ps-se e do e cojne ne fitore. ju lutem shfaqeni vidion e lucianos duke sulmuar mr ne elbasanhajde pd, hajde e drejtuat nga budallenj e boksiere. te shfaqet vidio e luciano bocit, a e mbani mend kur thaki thuki paloqa i theu dhembet arbrn imamit, mendoj se edha paloqa duhet te kete nje vend ne kryesine e pd-se mos harroni ilir monike qe kane vrare te mali me gropae kete akuze ua ka bere vet saleh krimineli

       Lini një Përgjigje