Sali Berisha premton se do "lebetisë" Tiranën dhe Europën sot

6 Dhjetor 2022, 10:43Politika TEMA

Sali Berisha premton se do "lebetisë" Tiranën dhe

Sali Berisha është shprehur sërish se protesta e opozitës do të zhvillohet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Edhe pse Policia nuk i ka dhënë leje të protestojë në Bulevard, për shkak të Samitit të BE-së me vendet e Ballkanit Perëndimor, Berisha jo vetëm që thotë se do protestojë aty, por madje premton se do lebetisë Tiranën.

“Sot tirani lebetitet! Uragan i paparë në ora 12:00 në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, shprehet Berisha.

Me sa duket do t'i tregojë Europës se ka ende fuqi t'i lebetisë.

Por vështirë se tremb më njeri.

21 Komente

 1. x
  xhoxhi

  Populli shqiptar është fajtor që Sali idioti bën çtë dojë këtu e 32 vjet.Pse nuk i dalin kundër?Pse kanë frikë?Ja kështu e pësuam me Enverin dhe kështu po e pësojmë edhe sot me këtë komunist të qelbur.Lejë ska dhe ai ulrin do zjejë bulevardi.Po nuk reagoi populli drejtësia nuk do ti bëjë asgjë.Ose ka të drejtë dhe duhet të mbështet ose është jerm dhe duhet sikterisur me dru...

  1. T
   Tahip Lala

   Sheqeren ku ta kesh

   1. D
    Dakord

    Hahahahahaha do na lebetisë????? E kush trembet nga ky plak me alzeimer???? Hahahahaha

    1. S
     Sok. Shpëtim Karaudhi

     O Tahip ,Sheqeres edhe kockat i janë tretur ,pse nuk i kërkon Lirinë ????

     1. U
      Ujku Plak

      As liria nuk ja vlen, Argita Proteza jo qe jo.Por Super Mbesa dhe Nusja e Shtepis po, aty bashkohem edhe une qe jam pran Ngordhjes .

    2. R
     ROÇKA PE KORÇE

     Ka te drejte, ka marre edhe brisk ne xhep

     1. S
      Salpalla!

      Nje fjale e urte thote: Çdo fis e ka ne pis!

      1. t
       tetovari2

       Dje e dhash një koment.Protesta e sotme e P.D. do të jetë KËNGA E FUNDIT E MJELLMËS!

       1. r
        ramizi

        Tamam Koncert ne vitin 36.

        1. B
         BYLIS

         MENDER KY TE HA MUNE I THONE SHQIPTARET.PO JO VETEM KY KRYEMENDERI POR GJITHE QENERIA QEN SHKON MAS KRYEQENIT.

         1. L
          Luani

          Eshte fatkeqesi me keta njerez,kete popull ,qe nuk jemi pak.40 vjet Enveri,30 Saliu me shoke,cfare rriten dhe ben..Vetem varferin,mjerimin ,injorancen dhe padijen.Kane jetuar vetem per xhahilet .

           1. D
            Dashi

            Esht thjesht antishqiptar nuk do te miren e Shqiperise.

            1. S
             Shqiptari

             Akoma ka te marre qe besojne ende te koqet e varura te kesaj coftine komuniste?!Rujna zot!

             1. A
              Aldo

              Berisha eshte vete i lebetitur dhe i friksuar po bertet se keshtu i jep zemer vetes Ai eshte nje frikacak dhe nje malok i trashe qe duhet izoluar dhe me tej Populli duhet te ngrihet dhe te kerkoje arrestimin e tij Ka mjaft krime dhe vjedhje mbi kurriz kjo monster e ndyre vucidoli

              1. K
               Klitha Garogora

               Të fala Iranit mazllëm , moz harro çallmën

               1. H
                Himarioti

                Duhet lidhur ky i çmendur, kryekrimineli i kombit tonë, Sali Shpellar Berisha.

                1. R
                 Romana Lirica

                 S'al'lavatriçe , gojë shthurur . Irani po t'leh bertit e turiu xhindos . Roi'ti arza .Ndizi urrat ndësei kalamanët . Na boni me kiesh , hiena .

                 1. N
                  Nandi

                  e hengri nje grusht ne bulevard maloku i vucidolit hahahahahahaha

                  1. N
                   Nandi

                   e hengri nje grusht ne bulevard maloku i vucidolit hahahahahahaha

                   1. B
                    Bardha

                    Do filloje te haje dicka ne qenefe

                    Lini një Përgjigje