U akuzua se ka nxjerrë nga grupi Gaz Bardhin. Ish-deputeti i PD : Ja e vërteta!

17 Shtator 2023, 19:20Politika TEMA

U akuzua se ka nxjerrë nga grupi Gaz Bardhin. Ish-deputeti i PD : Ja e

Disa prej mediave kanë publikuar një lajm sipas të cilit Endri Hasa, një nga seketarët e rinj të PD-së, ka hequr nga grupi i Watsapp-it për mediat, deputetin Gazmend Bardhi. Pas kësaj, Endri Hasa, ish-deputet i PD-së, e ka konsideruar një lajm të rremë.

Postimi i Endri Hasës

Sot nëpër media ka qarkulluar një lajm i rremë i prodhuar nga deputeti Gazment Bardhi. Tashmë është e njohur nga të gjithë përpjekja e tij, që për interesa personale sulmon PD-në, institucionet dhe drejtuesit e saj.

Z. Bardhi nuk është hequr nga asnjë grup ëhatsapp-i të administruar nga Partia Demokratike.

Ai thjesht nuk është më administrator i grupit të ëhatsap-it, pasi tashmë ai nuk ka asnjë funksion, as në grupin parlamentar, as në PD.

Drejtimi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, në zbatim të statutit, i është deleguar znj. Flutura Açka, e cila koordinon prej ditës së enjte veprimtarinë e grupit.

Këto janë përpjekje qesharake të një njeriu që për interesat e tij personale kërkon të hedhë baltë dhe të dëmtojnë PD-në.

Koha kur PD-ja merrej zvarrë për interesa personale ka marrë fund, tani secili duhet të mbajë përgjegjësi për veprimet e veta dhe për rrugën që ka zgjedhur.

Asnjë flirt, i disa individëve me Berishën apo me Ramën, nuk do të arrijë më, të dëmtojë interesat e PD-së, demokratëve dhe shqiptarëve që presin një alternativë të re, luftën kundër korrupsionit dhe një partneritet të ngushtë me SHBA-në, Britaninë e Madhe dhe BE-në.

7 Komente

 1. E
  Edi

  Vdekjen e dime te gjithe qe do te vij por qe Mero Baze te mbuloj me informacion PD e Lul Bashes, ska me per te kuptuar kush eshte me Ramen.

  1. D
   D

   O Bardh GAZi,ngule sumen ne nje hu,jo hu me hu se e shqeve fare te shkreten.

   1. O
    Ok

    Foli dhe ky Pedia tjeter nga Elbasani.Ne nje Shtet Normal edhe ti duhet te ishe ne Burg tani,per Fshirjen e Kasetave dhe Videove ne Masakren e Janarit me 4 te vrare.

    1. G
     Grida Suma

     PD e vules dhurate nga Ed Droga drejtohet nga gay Lul qe ecen si kurve, tranvestitja Grereza Ashkla pishe qe ben vetem tym, nga kokrra e bythe-qirit ish amasadori i Saliut ne Amerike Collaku, nga manikini tullaci Bejko ish korier i grupit te droges ne Lazarat kur daja i tij Dasho Aliko ishte CEO i droges ne Lazarat e ke te le e ke qi me pare. Del per te na mbusher mendjen fshatari pa toke i strehuar ne pronen familjare te PD se Lulit, njeri pa permbajtje dhe shtylle kurrizore, amalgame (mut) qe merr formen e cdo ene ku e hedh..

     1. O
      O pike e zeze ku u degdis pd

      Mesa po shohim Lulbrava e ka merak te rreshtoje ne listat e mesnates kryeidjotin e lagjes.

      1. i
       ilir

       Ky Hasa as grua as burre, nje cope dhjami pa gjini...

       1. i
        ilir

        Te ky hajvan u katandis Luli?Ky ta shpif si eunuk.

        Lini një Përgjigje