VIDEO/ “Ka dënuar pedagogë”: Akuza e fortë ndaj Tritan Shehut!

17 Shtator 2023, 17:10Politika TEMA

VIDEO/ “Ka dënuar pedagogë”: Akuza e fortë ndaj

Ilir Demaliaj, analist i njohur në mediat tona dhe një nga personazhet e rëndësishme të ndryshimit të sistemit në Shqipëri, ka lëshuar një akuzë të fortë ndaj një politikani të Foltores.

Demaliaj, i cili në vitin 1990 u largua me ambasadat e u bë i njohur për intervistën e tij në Zërin e Amerikës kundër sistemit, akuzoi Tritan Shehun, se gjatë komunizmit ka dënuar pedagogë, si dhe ka grisur pantallona kauboj tek rinika e kohës së komunizmit.

Në videon më poshtë mund të ndiqni edhe me zë e me figurë.

6 Komente

 1. J
  Jorgo

  njesoj si Saliu

  1. V
   Vranakonti

   Mire e thua o zoti Demaliaj por sot Tritan Shehu eshte bere miloiner,me shtepi moderne me dush hidromasazh,jeton ne lluks,bene jete mondane se eshte njeri i korruptuar,ka vjedhur. Edhe ppse ka vjedhur hapur bashke me Sali Berishen,atyre nuk i ka hyre asnje gjemb ne kembe. Pse? Sepse i mbron drejtesia.

   1. P
    Patriot

    Te njejten gje ka bere dhe Saliu. Ai ka qene dhe nje hape me perpara sepse I internoi ne kavaje Margariten dhe Kostaqin, qe te dy kardiologe shume te mire.

    1. l
     linda

     Mero mos je dhe ti me pseudonim qe nuk i boton komentet?!

     1. U
      Ushtari.

      Po "mire ka bere"ushtar i bindur i partis ka qene dhe ushtar i bindur i partis ka mbetur.Ajo dihet se ku jane grumbulluar te gjithe fytyrat e bukura te ppsh.

      1. R
       Real

       Edhe ky mjekroshi gjoja disident nje fytyre e neveritur, i perdorur deri ne neveri

       Lini një Përgjigje