VIDEO/ Braçe zbulon "shoferen" e tij personale, kush është deputetja e PS që e shoqëron me makinë

28 Shtator 2022, 10:30Politika TEMA
VIDEO/ Braçe zbulon "shoferen" e tij personale, kush

 

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe ka zbuluar se kolegia e tij, Mimi Kodheli është bërë për një ditë shoferja e tij personale.

Me humor, ai ka ndarë këtë moment në rrjetin social 'Instagram' ku shkruan se për shkak të bllokimit të rrugëve, ka kërkuar ndihmën e Kodhelit, e cila e ka nxjerrë nga bllokimi që ishte krijuar për shkak të ndeshjes së Shqipëri-Islandë.

'Me shoqen time, në një makinë më tipikë italiane. Kështu është kur e ke dhe shoqe dhe shofere, kur për shkak të bllokimit të rrugëve merr përsipër që të të cojë sa më afër. Ndahemi tek ekipi, e kemi një gjë që na ndan por të tjerat na bashkojnë', thotë Braçe. 

9 Komente

 1. K
  Kalec Dega

  Qoka femer- u habit Brace!

  1. L
   Liki

   Keta deputetet e ps jane bere si Kar- dashesit.

   1. l
    lexuesi

    E kane per tradite mirditoret!Erioni nuk ka pas lindur kur Mirdita ka nxjerre shoferen e pare qe punonte me tonazh te rende.Ndaj ta kesh per nder dhe se je i sigurte qe udheton me nje mirditore si Mimi Kodheli.

    1. K
     Kroni

     Para Shoferes Mirditoret nxorren kodoshet e Krajlit qe sabotuan shtetin Shqiptar dhe donin rep katolike .Sherbetoret e Krajlit gjithe jeten e te Vatikanit, lepires e fuksa te Enverit.pasi kam bere 20 vite ne Gurth,mund te them se nuk ka njerez me bythqim Shqiperia se Mirditoret Burra e Gra Cuba,hajna e te pa bese.Mjafton Mkoll Lesi e Sander Mafishja e gjekmarki te kuptosh se Cubat jane njerezit me te pabese

    2. S
     Sherbimi funeral I Surelit

     Pse edhe Mrikën e "tund" Erioni ?? Bravo, kot I ka dalë nami Ah-metajt. Braçe ta shtrika kabllin edhe në Çinqueçento...hallall

     1. K
      Këshilltari Presidentit BEGAJ

      Amerika shpalli non grata Berishën se Socialistët janë më kapitalista se demokratët.

      1. m
       mos me keqkuptoni thjesht nje opinion

       qenkan te gezuar, do kene kap ndonji tender...jane te 2 ekonomista

       1. E
        Era

        O komentus mjeran,si nuk thoni një fjal të këndshme.Keni pas ndonjëher shoqëri? Sikur vini nga shpellat.Fotoja shumë e bukur.

        1. M
         MIRDITORJA

         Kjo Mrika e ndryshuar ne Mimi, ka deklaruar se s'ka asgje te perbashket me PS. E vertete ama te mirat e perfiton. I ka ndruar postet sic ka dashur. Po me emrin Mimi eshte bere moderne nga Mirdita. Sido qe te ndryshoj emrin, Mirditen nuk e ndryshon dot.

         Lini një Përgjigje