Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2024-02-21 09:27:00Politika TEMA

33 Komente

 1. A
  Ai

  Ka dy tre ditë kjo vidio porrr i bëj thirrje të gjithë drejtorëve në istitucionet shtetrore në Korçë, biznesmenëve me ndjenjë njerzore,si dhe njerzëve me pushtet, ta ndimojnë Ilir Vrenozin me një vënd pune në shtet. Njeri me bindje të tija politike por i shan të tijët këto tre vjet më shumë sesa merret me qeverrisjen. Merreni në punë se duket që nga ana ekonomike nuk është dhe aq mirë dhe lëreni të lirë në mendemit e tija. Madje sa herë që ka protesta pd të ketë dy ditë pushim. Edhe një herë thirrje biznesmenëve të gjejnë mënyrë ta ndihmojnë pasi vidiot e tija ku llogarit edhe fasulet sa kushtojnë të këpusin shpirtin. Meroo, ndihmoje se s’behet nami për një vënd pune në administradë edhe sikur të mos paraqitet përditë. Ka sharë në mënyre të “ dobët” edin por kaq e ka dipazonin dhe madje edi do mburret ppr “ demokracinë” që ka në këtë vënd duke punësuar një njeri që ka bindje të kinderta madje dhe qe e ka sharë

  1. D
   Dr

   Përkrahje për Z. Ilir Vrenozin Shteti t’i gjejë një punë

   1. V
    Vala

    Patjeter. Idiotet ne asnje menyre sduhen lene pa pune, se behen te rrezikshem

  2. h
   hahahahahaha, Sot kam qeshur me zemër.

   Hahahahahahahahahahahahaha, megjithse nuk ju njof, qënke vertetë nji njeri i simpatik. Edhe unë që shkruaj ketë koment, kam qënë në fillim anëtar dhe militant i PD-së, por sot jam një demokrat i djathtë, që kam votuar dhe perkrahur PS-ënë që nga viti 1994. Arsya se pse ju largova PD-së aktuale ishte bindja ime e thellë, që PD-ja ishte krijimi i Ramiz Alisë dhe i sigurimit të shtetit nën mbikqyrjen e Zylyuftar Ramizit. Ishte bvindja ime e provuar, që Sali Berisha, Azem Hajdari, Shaban Memia, Xhevdet Mehmeti etj etj etj etj, pra komplet koka e PD-së ishin spihunj të sigurimit të shtetit me dokument, ishin agjenta të UDB-së Serbe, KGB-së Ruse dhe asfalisë Greke, hajduta, shpifsa, mashtrusa, të korruptuar dhe korruptues dhe kriminela me duart me gjak. Personalisht, por edhe nga rrënjët familjare nuk mundesha dhe nuk mundem ti bashkohem kesaj bande çetnikësh, sa të jetë gjallë (kryesisht ) Sali UDB-ash Berisha, Flamur UDB-ash Noka, thuthuqi, Vokshi etj etj. Nejse. Ti o shok, qënke vertetë nji demokrat me kokën plot. Sinqerisht, jam i gezuar që ju njoha. Të uroj shendet të plotë. Tungatjeta.

   1. g
    gazi

    Dhe ky qe eshte RRK e paska kuptuar...

    1. A
     Asd

     Cdo beje PD po te fitoje? Do tju jape pune? Kush do te jene te papunet pastaj? Partia nuk eshte as lope e as hambar ooo Vrenoz!

     1. f
      fariu zhunior

      O i famshmi ILIR VRENOZI, demokrat i fushës së Korçës, Moraves, luanit, Gores, Oparit e me tej. Mos u çudit fare. Rama do rrëzohet me llogaritë e këshilltares GORO dhe guximin e Nokes pa shkop.

      1. T
       Tironci

       Vrenozi i modh fare shum i lezeçem ne ket vidio .

       1. s
        shelegura

        Vrenozi duhet punesuar me cdo kusht eshte gjynaf nga zoti .

        1. X
         Xhaxhua jam

         O tema, tregohuni te ndershem dhe te sinqerte se nuk jeni i vetmi burim informazioni.Kjo video nuk eshte per protesten e djeshme. Ka 5 - 6 dite qe e kam pare.

         1. X
          Xhaxhua jam

          O tema, tregohuni te ndershem dhe te sinqerte se nuk jeni i vetmi burim informazioni.Kjo video nuk eshte per protesten e djeshme. Ka 5 - 6 dite qe e kam pare.

          1. K
           Kurrizi I dushkut

           Asë e njofë dhe asë e di se kushë është porë mesazhi që jepë është shumë i goditur nukë është vetëm për ata pa dhëmbë ky mesazhë porë më shumë për ata që i çojnë atje ndërsa për zonjën garo është tjetër gjë ajo e mban metrin dhe makinën llogaritëse me vete

           1. M
            Mesuesi i fillores

            "Kurizi i dushkut" , keto jane te vetmet fjale qe nuk i ke vene ne fund nje "e". Eh , c'e ka gjetur shqipen e shkrete . Po si eshte e mundur more shqiptar te thencin , qe ne vend te " por" dhe "kush", te shkruash "pore" dhe "kushe" ?!!! Nuk ke lene fjale pa i vene nje "e" ne fund .

           2. I
            Ilir

            Nje person qe dy min dha nje pamje te opozites

            1. S
             Shkembi

             Respekt per Ilir Vrenozin! Demokratet e vertete nuk behen mercenari te vampireve, por kerkojne idete qe mund ti cojne ne pushtet e jo rrugacerite

             1. U
              UNE

              Cani, bena, te lutem nje nder: Fto ne emisionin tend kete xhevahirin nga Korca, por edhe Floriana Garon. Te beni nje emision sebashku. Do thyesh rekord me shikime.

              1. A
               Andoni - Athine

               Rithemelimi njesoj si shoqata e Enverit

               1. E
                Edi

                Ky Vrenozi eshte komplet rrot kari po ketu ka fol drejte

                1. I
                 Ilir

                 Njeri shume i ulet , nje kloun cirku, turpi i qytetarise korçare dhe i qytetit te korçes…fytyra e tij eshte personifikimi i njeriut pa pike boshti..nje gorrre keqe qe mbeti internetit duke lypur buke dhe ne te njejten kohe duke perdor 2 celulare…e keqja me e madhe e rrjeteve sociale eshte se i dhane mundesi dhe hapesire shume idioteve dhe kllouneve me 8 klase fillore …si shembulli i ketij NARIT qe po flasim

                 1. F
                  Fjale me vend

                  Ilir ti i je afruar me shume percaktimit te figures se ketij njeriu nga te gjithe komentuesit e tjere.

                 2. Z
                  Zoti e ndimofte keti zoteri !

                  Qenka njeri i drejte dhe i shume vuajtur si shumica e te tjereve qe ju besuan Spiuneve mbas 90 ! se do te hajme me luge flrori....ndodhi e kunderta : Florri i boshatis ! u Investuan ne Kullat dhe vilat kudo ne cdo shtet pothuaj...plus theset e fshehura diku neper qe vete ata e dine se ku ! Por shyqyr do te hapen shume shpejte " Dosjet " dhe shume njerez do te ngelin te zhgenjyher ! por kjo pjese e njerezimit qe do te ngelin te zhgenjyher ! shumica jane provincial dhe nje pjese e vogel qe jane bashkepuntore te tyre !

                  1. e
                   emigranti

                   mos u merzisni ka para sepse eshte djale beu

                   1. t
                    toni

                    fiks fare ..ky fytyre bole qe jeton si nje mizerje e keqe mbeti duke thene qe jam nip beu ...e çfare idioti 24 karat, akoma se ka mesuar historine e famshme per ligjin e tokave 7501.....s'eshte per tu çuditur si alfabet funksional qe eshte shpejgohet ky fakt shume mire

                   2. G
                    Gimja pi poradecit

                    Ilir Dhjerozit e ka fluturi fiqiri o njerez. Lejeni ne marine e tij ket te curufjepsun.

                    1. S
                     Sali kufoma

                     Vrenozi prit gomare te mbij bar,,,,Ka 13 vjet qe pret barin,,,iku ngordhi gomari,,,dhe vrenozi me shpresen kur te vinte saliu ne qeveri ky do zinte ndonje vend Pune,,,e pa qe ngordhi dhe saliu,,,tsdhti po kthehet ketej nga rama,,,ky do Pune te rroj gjith diten ne qebaptore dhe ne fund te muajit te mari rrogen,,,ka gjith jeten qe kerkon pune,,,

                     1. T
                      TOSK

                      VERTET DEMOKRATET E NDERSHEM KANE AKOMA SHPRESE TEK PD E BERISHES, MUL NOKES, GAZ SUMES????!!!!! BERISHA FITOI ND FILLIM, PASI POPULLI NUK E NJIHTE DHE BESONTE QORRAZI . POR SOT PER ZHGENJIMIN E MADH DHE PER 1000 TE ZEZA QE I BERI SHQIPERISE , AI E MERITON ARRESTIN. CFARE PD DUAN DEMOKRATET?????!!!

                      1. E
                       Enri

                       Çfare fytyre e keqe o zot...koken tamam si 1 prezervativ i shumë perdorur...ky antikomunisti i madh qe mbeti duke i bere elozhe plakut MERE.... personifikimi i njeriut qe vuan nga sindroma e Stokholmit, ose e spejguar shqipçe..njeriut qe sa me shume ti q.......irasësh robtë aq më shume te adhuron dhe të ka idhull...

                       1. t
                        ted

                        o ça tallin RAKUN njerzit me ket kullufin dhe i thojne merr avokat per prishje imazhi... po ka avokat qe i afrohet ketij zhulsi qe qelbet era urrejtje dhe mllef,,, Sa per prishje imazhi eshte me qesh se ketij mastro lindoje vetem imazhi s'mund ti prishet sepse ky NUK ka imazh fare...ose me mire te thuash ka imazh BASTARDI, KOPILI qe s'mund te rregullohet me asgje...

                        1. B
                         Bilishti

                         Ky tipi kish dhe nje shok me karagjoz se vehten, njefare Vasfi Kembeshtrembri. Te dy ishin lolot e qytetit.

                         1. T
                          Trimi

                          Korca nxjerr trima si ky me lart eshte dhe Alfred cako trim I trimave

                          1. S
                           Salikoqepetulla

                           Po ce nxjer kete budallane o Mero me vjen turp qe e kam patriot,te dy koken si k...e kini.

                           1. E
                            Edi

                            E qeshura ishte para protestes,por shume me i zgjuar Ilir Vrenozi se nje trap profesor qe gjoja eshte nenkryetar Partie per Lucianen e kam llafin..!

                            1. V
                             Vala

                             Se na shume idioter te tille, ndaj dhe vampiri guxon e pjerdh cdo nate.

                             Lini një Përgjigje

                             09:17 Politika 61 komente

                             09:16 Politika 16 komente

                             21:50 Politika 6 komente

                             21:39 Politika 15 komente

                             21:01 Politika 23 komente

                             20:51 Politika 15 komente

                             20:20 Politika 12 komente

                             19:50 Politika 34 komente

                             19:45 Politika 9 komente

                             19:36 Politika 7 komente

                             Më të lexuarat

                             09:09 Bota

                             16:07 Bota

                             17:29 Sociale

                             10:52 Bota

                             19:10 Dossier

                             17:20 Politika

                             Blog Tema

                             20:10 Blog

                             20:00 Blog

                             10:25 Blog 1 koment